Zatrzymaj ciepło w swoim domu

Wszędzie można przeczytać o tym jak urządzić niepowtarzalny dom, jak za sprawą dodatków dodać mu osobistego charakteru ale nigdzie nie spotkałam się z artykułem jak dobrze go ocieplić dlatego postanowiłam taki stworzyć. Jak wiadomo stosowane obecnie, powszechne materiały, takie jak styropian, bądź wełna mineralna posiadają pewne ograniczenia - nie wykazują znakomitych właściwości hydroizolacyjnych. Celem dobrej izolacji jest ograniczenie strat ciepła zimą i ochrona przed przegrzewaniem pomieszczeń latem - co nam zatem to zapewni?


Oczywiście pianka poliuretanowa - tak to ona da nam możliwość oszczędzania przez cały rok na kosztach ogrzewania i klimatyzacji, ponieważ stanowi izolację przed wychłodzeniem obiektu w zimie oraz jego nagrzaniem podczas upalnych słonecznych dni. Natrysk pianki poliuretanowej w systemie wewnętrznym znajdzie świetne zastosowanie nie tylko w nowo powstałych budynkach ale też tych starszych, o mało stabilnej konstrukcji dachu, a także obiektach przemysłowych np. hal produkcyjnych i magazynowych.


*Jeśli chcecie poznać wszystkie korzyści płynące z zastosowania pianki poliuretanowej (np. niskie rachunki za energię) skorzystajcie z usługi - aplikacji poliuretanów. 

7 komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.