Donegal - lakiery do paznokci

Lakiery do paznokci, Beauty shine, 6 ml: niestety nie charakteryzują się dobrym stopniem krycia już po pierwszej cienkiej warstwie tylko dopiero po dwóch Pastel blush (7138) i czterech Fresh mint (7121). Oba lakiery potrzebują trochę więcej czasu by wyschnąć. Nie pozostawiają smug. Nie przebarwiają płytki paznokciowej. Nie matowieją.


Po trzech dniach ścierają się delikatnie na końcówkach paznokci i zaczynają odpryskiwać lecz myślę, że to nie jest wina lakierów lecz stanu ogólnego moich paznokci. Na tle innych lakierów nie wyróżniają się wizualnie (opakowaniem) ale małą pojemnością zdecydowanie tak.Lakier do paznokci, Beauty shine, Let's party, 6 ml: w swojej strukturze zawiera drobne kawałki różnokolorowego brokatu. Łatwo się aplikuje i doskonale przylega do płytki paznokciowej. Posiada wygodny, wąski pędzelek pozwalający na łatwe rozprowadzenie lakieru na płytce paznokcia. Po aplikacji szybko schnie. Nie odpryskuje.*Dostępność: www.donegal.com.pl

13 komentarzy:

 1. Za dużo warstw,ja niestety nie mam cierpliwości :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolory mi się bardzo podobają, ale od kiedy używam hybryd, nawet nie patrzę w kierunku 'zwykłych' lakierów do paznokci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Różowy komórek bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam kiedyś jeden i niestrty nawet po 3 warstwach prześwitywal...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy ma inny odcień, stopień krycia i też zależy to od pokładowego lakieru więc się nie dziwię, że tak u Ciebie prześwitywał jeden z nich po 3 warstwach. :)

   Usuń
 5. Nigdy nie miałam ich lakierów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładnie się prezentują ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rzadko używam lakierów, ale kolorki mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam lakierów Donegal ale kolory mają ładne.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.