Body Pump&Tbc

środa, maja 04, 2016
Ćwiczenia ze sztangą wbrew pozorom nie są trudne do wykonania ale tak jak każde wymagają wysiłku. Sztangi używane podczas takich ćwiczeń różnią się zdecydowanie od tych na siłowni - gryf jest lekki. Na zajęciach Body Pump zmienia się obciążenie zależnie od grupy mięśniowej - wskazanym jest aby podczas wykonywania ćwiczeń mających na celu ujędrnić pośladki obciążenie było większe. Body Pump pozwala zadbać o sylwetkę, poprawić kondycje ale też wzmocnić mięśnie. Podczas tego typu zajęć zawsze należy pamiętać o technice i stabilizacji tułowia i słuchać dobrych rad trenera. Ćwiczenia ze sztangą nie są nudne bo wykonuje się je w energicznym, dynamicznym tempie w rytm muzyki dlatego gorąco wam je polecam! Jeśli jednak z wielu powodów nie możecie uczestniczyć na siłownie lub nie lubicie ćwiczyć w grupie przedstawię wam podstawowy, "domowy" sprzęt pochodzący ze strony www.allsports.pl do Tbc - treningu, który łączy ćwiczenia aerobowe (przyśpieszające oddech i puls) ze wzmacniającymi i pozwoli wam doskonale wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję fizyczną.


*Mata do fitnessu Rucanor (Nr katalogowy: 32000), Hantle Meteor (Nr katalogowy: 30168), Piłka gimnastyczna Rucanor (Nr katalogowy: 26985), Tubing Thera Band (Nr katalogowy: 51050)

*Zachęcam też do odwiedzenia: www.futbolsport.pl gdzie możecie zakupić ubrania idealne na trening w domu jak i na siłowni.

8 komentarzy:

 1. Matę do fitnessu mam w domu, ale ta ze zdjęcia bardziej mi się podoba :)

  Kochana mogłabyś kliknąć w linki w najnowszym poście ?
  Dzięki ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Uczęszczam na takie zajęcia na siłownię i bardzo je lubię :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Matę i piłkę już mam, teraz potrzebuję ciężarków :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cały czas chcę sobie kupić matę, ale jak już mam pieniądze to wydaję na coś innego. xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi przydałyby się ciężarki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Raz robiłam przysiady ze sztangą... nie powiem, męczące :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Od dawna zabieram się za ćwiczenia i jakoś ciągle mi nie po drodze :D

  OdpowiedzUsuń
 8. siłka nie dla mnie :) za dużego mam lenia i za mało czasu :) a po dwa biegam od autobusu do autobusu to wiesz :D

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.