Body Pump&Tbc

Ćwiczenia ze sztangą wbrew pozorom nie są trudne do wykonania ale tak jak każde wymagają wysiłku. Sztangi używane podczas takich ćwiczeń różnią się zdecydowanie od tych na siłowni - gryf jest lekki. Na zajęciach Body Pump zmienia się obciążenie zależnie od grupy mięśniowej - wskazanym jest aby podczas wykonywania ćwiczeń mających na celu ujędrnić pośladki obciążenie było większe. Body Pump pozwala zadbać o sylwetkę, poprawić kondycje ale też wzmocnić mięśnie. Podczas tego typu zajęć zawsze należy pamiętać o technice i stabilizacji tułowia i słuchać dobrych rad trenera. Ćwiczenia ze sztangą nie są nudne bo wykonuje się je w energicznym, dynamicznym tempie w rytm muzyki dlatego gorąco wam je polecam! Jeśli jednak z wielu powodów nie możecie uczestniczyć na siłownie lub nie lubicie ćwiczyć w grupie przedstawię wam podstawowy, "domowy" sprzęt pochodzący ze strony www.allsports.pl do Tbc - treningu, który łączy ćwiczenia aerobowe (przyśpieszające oddech i puls) ze wzmacniającymi i pozwoli wam doskonale wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję fizyczną.


*Mata do fitnessu Rucanor (Nr katalogowy: 32000), Hantle Meteor (Nr katalogowy: 30168), Piłka gimnastyczna Rucanor (Nr katalogowy: 26985), Tubing Thera Band (Nr katalogowy: 51050)

*Zachęcam też do odwiedzenia: www.futbolsport.pl gdzie możecie zakupić ubrania idealne na trening w domu jak i na siłowni.

8 komentarzy:

 1. Matę do fitnessu mam w domu, ale ta ze zdjęcia bardziej mi się podoba :)

  Kochana mogłabyś kliknąć w linki w najnowszym poście ?
  Dzięki ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Uczęszczam na takie zajęcia na siłownię i bardzo je lubię :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Matę i piłkę już mam, teraz potrzebuję ciężarków :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cały czas chcę sobie kupić matę, ale jak już mam pieniądze to wydaję na coś innego. xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi przydałyby się ciężarki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Raz robiłam przysiady ze sztangą... nie powiem, męczące :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Od dawna zabieram się za ćwiczenia i jakoś ciągle mi nie po drodze :D

  OdpowiedzUsuń
 8. siłka nie dla mnie :) za dużego mam lenia i za mało czasu :) a po dwa biegam od autobusu do autobusu to wiesz :D

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.