Earthnicity - Velvet HD, Silk Glow Light

Puder utrwalająco-matujący jak i jedwabny puder wykończeniowy - rozświetlający: posiada ultralekka teksturę i nie pyli się strasznie podczas aplikacji. Puder Velvet HD jest w uniwersalnym odcieniu natomiast puder silk glow light już nie bo zdecydowanie wpada w różowe tony. Puder utrwalająco-matujący zapewnia całkowicie matowe wykończenie natomiast jedwabny puder nie ponieważ posiada rozświetlające drobinki.


Puder wykończeniowo - rozświetlający nie wygląda najlepiej nałożony na całą twarz ale na przykład nad kościami policzkowymi zdecydowanie ładnie i naturalnie się prezentuje. Po użyciu pudru Velvet HD skóra zostaje natychmiastowo wygładzona a cały makijaż zostaje dobrze utrwalony.


Jedwabny puder pięknie rozświetla, znakomicie podkreśla rysy twarzy i dodaje cerze życia. Puder Velvet HD neutralizuje błyszczenie redukuje widoczność porów i pozostawia skórę zmatowioną na długi czas.


Puder Velvet HD neutralizuje błyszczenie redukuje widoczność porów i pozostawia skórę zmatowioną na długi czas. Oba pudry zapewniają uczucie lekkości i komfortu. Nie podrażniają. Ładnie komponują się zarówno z podkładami sypkimi jak i tradycyjnymi podkładami w płynie.


Puder utrwalająco-matujący nie podkreśla suchych skórek, charakteryzuje się wysokim stopniem krycia, nie "bieli", nie tworzy efektu maski. Oba pudry są bardzo wydajne. Puder Velvet HD tak samo jak jedwabny puder wykończeniowy - rozświetlający został zamknięty w słoiczku wykonanym z twardego plastiku z czarnym wieczkiem i sitkiem.

*Dostępność: www.earthnicity.pl

*Zdjęcia zostały wykonane przez Beata Lis Nobilec

12 komentarzy:

 1. Mam puder Velvet HD i bardzo go lubię do wykańczania makijażu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam o nim wcześniej, ale wydaje się być ciekawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie postawiłabym na puder utrwalająco - matujący.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też znam te produkty i bardzo je lubię :) Naturalnie wyglądają na twarzy i są mega trwałe :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tych minerałków akurat nie znam... a to wstyd bo przecież jestem mineralnym freakiem :) Jestem pewna, że prędzej czy później coś od nich wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Matujący z chęcią bym kupiła! Ciekawy blog - obserwuję! melodylaniella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. O! Nawet nie wiedziałam,że jest HD. Oj z chęcią bym go przetestowała.

  OdpowiedzUsuń
 8. nie znma ale fajne ma małe ciekawe opakowanie :) takie w sma raz do torbeki ;P

  OdpowiedzUsuń
 9. Przyznam, że jeszcze nie znam tej marki. Z pudrów HD bardzo lubię MUFE ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Musze właśnie kupić jakiś puder ..

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.