Szklany monitor

Jak wiadomo praca przed komputerem może przynieść wiele niepożądanych skutków na przykład w postaci bólu pleców - jak się od tego uchronić? Przede wszystkim odpowiednio ustawić biurko (nie może zabraknąć światła naturalnego), monitor (nie z boku biurka), wybrać odpowiedni fotel i nie zapominać o co godzinnej 5-minutowej przerwie. A teraz przedstawię Wam jedną wizualizacje stanowiska pracy, które za sprawą fotela wyposażonego w bardzo dobry mechanizm ruchowy Epron Syncron spełni wymogi bezpieczeństwa.


Przedstawiony fotel (CHESTER EXTRA HR R) pochodzi z oferty sklepu www.centrumkrzesel.pl w jakiej znajduje się to ponad 600 produktów, uznanych polskich producentów takich jak Profim, Grospol, Nowy Styl, Svenbox.

*Większość marek z oferty www.centrumkrzesel.pl spełnia normy środowiskowe ISO 14000.

Napiszcie koniecznie czy zwracacie uwagę na bezpieczeństwo czy tylko ogólny ład na biurku podczas pracy przed szklanym monitorem . 

8 komentarzy:

 1. I tak najlepiej siedzi się z laptopem w łóżku :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ja po prostu lubię wygodę przed monitorem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj przydałby mi się taki, a nie tak jak wszystkie dziewczyny- łóżko i laptop :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki fotel by mi się przydał ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny fotel ,jednak moim problemem nigdy nie jest kręgosłup ale ból oczu:(
  ☙ Zapraszam na BLONDBLOG.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja właśnie jestem przed zmianą krzesła, bo niestety obecne daje się we znaki i strasznie po całym dniu bolą mnie plecy. Chciałabym jednak wybrać coś stylowe i wygodnego jednocześnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja już zmieniłem fotel i wybrałem ten co polecasz. Jest naprawdę świetny, chociaż pojawiło mi się jedno przetarcie, a mam go dopiero tydzień ;/ Będę go chyba reklamował. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.