Ikoo, Pocket White Classic, Szczotka do włosów

Szczotka do włosów marki Ikoo w wersji kompaktowej: ze względu na rodzaj materiału (żywica akrylowa), z jakiego została stworzona ma gwarantować wysoką odporność na wszelkie uszkodzenia. Ergonomiczny kształt jak i dodatkowe wypustki pozwalają na skuteczne i szybkie, a przy tym delikatne rozczesywanie włosów.


Zdecydowanie jest to innowacyjna szczotka bo łagodnie i bez bólu rozczesuje zarówno suche jak i mokre włosy. Dzięki temu, że zastosowane ząbki wykonane zostały z elastycznego i miękkiego tworzywa nie łamią, nie rozdwajają i nie niszczą włosów.


Nie zauważyłam by faktycznie nadawała objętości fryzurze. Pozwala na wykonanie masażu skóry głowy, który ma wpływ na pobudzenie mieszków włosowych. Wersja pocket świetnie sprawdza się w domu jak i poza nim.


Bez problemu można ją umyć pod bieżącą wodą. Szczotka Ikoo sprawdza się równie dobrze jak oryginalny Tangle Teezer dlatego myślę, że warto ją zakupić. Zamknięta jest w metalowym, ozdobnym opakowaniu. 

*Dostępność: www.rossmann.pl

*Zdjęcia zostały wykonane przez Beata Lis Nobilec

11 komentarzy:

 1. Ja jeszcze nigdy nie miałam żadnej szczotki typu Tangle Teezer czy tym podobne... pewnie w końcu na jakąś się skuszę :) te Ikoo mają fajne opakowania:) Ładny, kobiecy gadżet :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię TT, więc i ta szczotka mogłaby się u mnie sprawdzić ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja właśnie szukam czego, co by mi zastąpiło obecną szczotkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Był szał na Tangle Teezer, teraz może być na to.

  OdpowiedzUsuń
 5. o dla mnie to nowość, mam TT i jestem z niej zadowolona niemniej jednak odkąd obcięłam włosy nie przywiązuję aż tak dużej uwagi do tego, czym rozczesuję swoje włoski :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Może kiedyś się skuszę :) mam narazie tylko TT :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przyznam szczerze, że jeszcze nigdy nie słyszałam o tej szczotce - aktualnie kuszą mnie modele marki Michel Mercier :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Posiadam Tangle Teezer, ale ta też mnie kusi, chodź waham się między Tangle Angel a Ikoo

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam ale mam tylko TT która leży jak antyk w muzeum :D Hahaha

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.