Żyć po swojemu

piątek, czerwca 03, 2022
Nie robić niczego wbrew sobie, czyli żyć po swojemu tego pragnie wielu ludzi. Czy to oznacza bycie miłym dla miłych osób i niemiłym dla niemiłych? Sądzę, że chodzi tu po prostu o bycie dobrym człowiekiem dla siebie. Nikt nigdy nie zmieni kogoś świata za niego samego. Jeśli chcesz się stać lepszą wersją siebie, to zacznij sam o to walczyć. Wprowadź zmiany w codzienności. Zmień nawyki, bądź zdeterminowany a osiągniesz swój cel. :)


Obraz z Pixabay

Czy ja żyję po swojemu?

Zdecydowanie tak dlatego przyjaźnie się wyłącznie ze sobą. Słowa mają dużą moc, one mogą sprawić, że kogoś wesoła rzeczywistość nagle zamieni się w smutną. Ja nie chce sycić swoich uszu przykrymi słowami, dlatego z reguły wchodzę w dłuższą konwersację z ludźmi miłymi, w których towarzystwie dotychczas nie poczułam się źle.

Jestem osobą wysoką wrażliwą. Tajemniczą? Nie chcę na pewno takiej osoby udawać. Jak wiecie doskonale, chcę żyć prawdziwie. :)


Obraz z Pixabay

Najbardziej lubię spędzać wolny czas sama ze sobą. Nie lubię robić niczego wbrew sobie. Lubię ćwiczyć w wolnym tempie, dlatego często uczęszczam na jogę. Nie lubię czytać, ale lubię czasem odwiedzać sklep z książkami i prasą, w którym można kupić różne gadżety. Ostatnio "upolowałam" w nim kilka fajnych rzeczy na promocji. Kupiłam nerkę/saszetkę z paskiem, plecak składany i kilka innych rzeczy przydatnych w podróży. Czyli nie wykupiłam całego stojaka tekturowego Stprint z gadżetami w dobrej cenie tylko kupiłam to co było mi najbardziej potrzebne.


Obraz z Pixabay

Muszę przyznać, że nie mam dużego dystansu do siebie. Niby jestem osobą odważną, ale też mnóstwo rzeczy mnie onieśmiela. Gdy jestem nawet lekko podenerwowana, to zaczynam mylić słowa i dużo gestykuluje. W sytuacjach stresowych kiedy muszę walczyć o "przetrwanie" nie potrafię być miła. Nie umiem na niektóre tematy rozmawiać i nie pracuje nad tym, aby to zmienić, ponieważ właśnie nie chcę robić na złość samej sobie. A czy dla Was nie ma tematu tabu? Jeśli chcecie, to napiszcie o tym w komentarzu. Życzę Wam pięknego dnia i udanego weekendu!:)

*Wpis zawiera płatne treści sponsorowane.

4 komentarze:

 1. Każdy powinien żyć po swojemu i tyle :) Miłego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Żyć po swojemu czasami jest trudno zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Też lubię spędzać wolny czas sama ze sobą :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny tekst, inspirujący. Też żyję po swojemu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wychodzę z założenia, że skoro to moje życie - to mogę żyć na własnych zasadach :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.