Wiosenne szczęście

wtorek, maja 24, 2022
Wydaje mi się, że wiosną każdemu z nas szkoda nawet tej jednej minuty słońca spędzonej w domu dlatego wtedy tak wiele osób decyduje się na spacery po parku. O tej porze roku niektórzy ludzie zaczynają wyciągać z piwnicy rowery i na nich jeździć do szkoły lub pracy. Nie da się ukryć, że wiosną wiele osób zaczyna powoli przygotowywać się do lata. I nic w tym dziwnego, bo cieplejsze dni wręcz zachęcają do większej aktywności fizycznej na zewnątrz. 


Obraz z Pixbay

Odnoszę również wrażenie, że wiosną każde danie smakuje jakoś inaczej. Zwykłe kanapki z twarożkiem i ogórkiem zjadane na śniadanie o tej pięknej porze roku wydają się być jeszcze pyszniejszy niż zimą. W maju i czerwcu też częściej wprowadzamy zmiany w diecie. Sądzę, że wtedy staje się ona zdecydowanie bardziej kolorowa przez większą dostępność owoców i warzyw w sklepach. Wiosna ma w sobie coś magicznego, ona motywuje do działania i czaruje... Czy Wy też tak uważacie?


Obraz z Pixbay

W tym miesiącu, czyli maju i ja wprowadziłam małe zmiany w swojej codzienności. Czy będzie mi się dzięki nim żyło lepiej? Jeszcze tego nie wiem, ale mam taką nadzieję. :) 

Wiosenne szczęście można odczuwać wszędzie, w kuchni z meblami na wymiar: zbyszynskimeble.pl/meble-kuchenne-na-wymiar/, salonie lub ogrodzie.
 
Czy to pozytywne uczucie zaczęło już Wam towarzyszyć? Jeśli tak to wykorzystajcie jego moc i zacznijcie cieszyć się życiem jeszcze bardziej!


Obraz z Pixbay

W maju wiele osób już planuje urlopu. Ja najbliższych wakacji nie spędzę w tropikach. W sierpniu i lipcu na 99% będę cieszyć się słońcem w swoim pięknym mieście. :)


Obraz z Pixbay

Nie wiem jeszcze, jak w wakacje będę spędzać czas. Może umówię się wtedy sama ze sobą na kawę i pójdę do kawiarni albo wybiorę ładny kawałek łąki i urządzę sobie piknik. Kto wie? W sumie taki piknik mi się marzy od dawna. A czy Wy lubicie spędzać czas sami? Koniecznie napiszcie o tym w komentarzu! Pięknego dnia Wam życzę! :)

*Wpis zawiera płatne treści sponsorowane.

3 komentarze:

 1. Chciałabym, żeby wiosna trwała cały rok. Lubię ją nawet bardziej od lata :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na wakację jadę do Francji, Holandii i Portugalii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię spędzać czas sama ze sobą :) To prawda, że wiosna potrafi czarować :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.