Wspomnienia #people #life

Osoby, które chciałyby usunąć ze swojej pamięci niektóre wspomnienia w większości nie są idealistami, którzy za wszelką cenę chcą aby ich życie było doskonałe tylko bardzo wrażliwymi ludźmi, którzy pragną o czymś co wywołuje ból zapomnieć. Złe wspomnienia tak naprawdę najbardziej uprzykrzają życie, w wielu przypadkach nie pozwalają normalnie funkcjonować w społeczeństwie i na to jest mnóstwo dowodów dlatego rozumiem dlaczego tak wiele osób chciało by coś całkowicie wykasować ze swojej pamięci.


Pamięć to pamiętnik, który stale jest uzupełniany o nowe notatki ale nie jest tak piękna jak on bo z niej nie da się wymazać tego o czym nie chcemy pamiętać. Wspomnienia można kochać i szczerze nienawidzić to ludzkie i ja tak mam od zawsze. Chciałabym aby niektóre moje wspomnienia przeminęły bo do dziś mnie ranią ale wiem, że to nie możliwe dlatego nadal czekam na te najpiękniejsze, które podobno ma każdy przed sobą.

A Wy chcielibyście usunąć niektóre wspomnienia ze swojej pamięci?

*Z innej strony!

Zawiera 40 % mniej kalorii niż cukier, hamuje łaknienie na słodycze co takiego? Ksylitol - brzozowa słodycz, który teraz na https://mikroorganizmy.com.pl/ kosztuje niecałe 12 złotych!

12 komentarzy:

 1. Ja kiedyś uwielbiałam pisać pamiętniki.
  Potem po latach fajnie się je czyta :D
  Pozdrowionka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj... ja zdecydowanie odnalazłabym niejedną sytuację, którą życzyłabym sobie usunąć z pamięci - ale uznaje, że takie są uroki życia, a negatywne przeżycia zawsze nas czegoś uczą. Więc "głowa do góry" i do działania! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś pisałam pamiętnik i widniał w nim każdy dzień z mojego życia, lubiłam wracać do zapisanych dni, ale to już przeszłość.. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze będziemy pamiętać i te dobre i złe rzeczy :) to buduje naszą tożsamość. Co do Ksylitol polecam suszone liście stewi :) liść który smakuje jak cukierek :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jako nastolatka pisałam pamiętnik, teraz chciałabym niektórych z tych rzeczy, które tam pisałam nie pamiętać ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest dużo takich wspomnień, ale najbardziej chciałabym usunąć to, w którym przyjaciółka nazwała mnie sz***ą i powiedziała, że mogę wziąć sobie tego bloga bo nic z niego nie ma, jak widać zależało jej tylko na kasie, ostatnio powiedziała, że chce dalej prowadzić. To było dla mnie śmieszne na początku mnie wyzywa a potem tak o zapomina co zrobiła. Od takich osób trzymam się z daleka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jażałuję,że nie pisałam pamiętnika jak była mmłodsza :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja mam pamiętnik z młodości. Ostatni wpis był w dniu, który nawet bez notowania zapamiętam jako ten, który nie powinien się wydarzyć. Bardzo dużo rzeczy chciałabym usunąć z pamięci, za dużo głupot się narobiło:/

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam pamiętnik, może go odgrzebię i poczytam :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja bym czasami chciała cofnąć moje zachowania w niektórych sytuacjach. Wspomnienia też, ale wiadomo życie nie jest idealne, ale po burzy zawsze wychodzi słońce, także trzeba myśleć do przodu a nie do tyłu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja staram się kolekcjonowac dobre wspomnienia. jest ch tyle, że sptychają na dalszy plan te mniej miłe.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.