Piercing #myopinion #earpiercing

Następny kolczyk w uchu?

Tak? czy Nie?

Jako nastolatka byłam za wykonywaniem przekłuć Lobe lecz przyznam szczerze teraz kompletnie tego nie popieram i żałuję, że uległam tej "modzie". Uważam to za wielki błąd, ponieważ przez oddanie się tej chwilowej pasji a dokładniej wykonanie trzeciego przekłucia, założenie kolczyka po czym pechowe jego zahaczenie musiałam mieć założone dwa szwy (zszywane ucho).


*Ważne!

Szacowany czas gojenia ucha wynosi 2-3 tygodnie.

Nie należę do zagorzałego grona przeciwników piercing'u dlatego nie polecam wyłącznie wykonywania więcej niż jednego przekłucia w uchu.

A Wy co sądzicie na temat Piercing'u?

*Z innej strony!

Jeżeli posiadacie w swoim ogrodzie oczko wodne i chcecie nadać mu nieco tajemniczej aury, to koniecznie zajrzyjcie tutaj: http://www.plantica.pl/produkty/oczko-wodne/oswietlenie

6 komentarzy:

 1. Mam tylko kolczyki w uszach i nie odczuwam potrzeby piercingu w innych miejscach.
  Pozdrowionka! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Generalnie pare lat temu byłam strasznie za piercingiem taka była moda teraz to chyba ustało , z jednego przekłucia jestem zadowolona i jest to tragus mimo , że to najboleśniejsze przekłucie prezentuję się bardzo efektownie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ktoś lubi, podoba mu się to i jest to zrobione profesjonalnie to dlaczego nie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię jakoś piercingu, kolczyki w nosie, kojarzą mi się z krową. Kiedyś chciałam mieć kolczyka w pęku, cieszę się, że tego nie zrobiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam kolczyk w pępku, ale że były z nim same problemy, po kilku latach noszenia zrezygnowałam. Mam spokój. Uszy mam przebite - lewe 3 sztuki, a prawym 2 (jedno tradycyjne, a drugie w chrząstce, nie wiem nawet, jak to się fachowo nazywa). I niestety było to najboleśniejsze przekłucie. Później potrzebowałam nawet maści z antybiotykiem. Tak się kończą mądre pomysły ;) Uznałam, że skoro już się tyle wymęczyłam, to będę tam kolczyka nosić. Więc mam, bardzo delikatny,aby nie zahaczał o włosy i pozwalał normalnie spać na boku ;).

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.