Uśmiech #myobservations #smile

Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem osób, które nie potrafią odwzajemnić uśmiechu. Ja staram się zawsze przekazywać uśmiech bo wiem, że on ma działanie magiczne potrafi kogoś podnieść na duchu, poprawić mu humor. Nie jest zakazany ani też obowiązkowy dlatego nie jestem wstanie pojąć czemu tak wiele osób boi się go wyrażać skoro tak na prawdę daje tylko radość i podwaja możliwości. Jest cząstką słowa, która dzięki każdemu z Was może powędrować daleko dlatego wysyłajcie go dalej za każdym razem gdy tylko zostaniecie nim obdarowani!


Ten post powstał nie bez powodu postanowiłam napisać o uśmiechu, ponieważ coraz mniej spotykam osób uśmiechniętych, nie wiem co jest tego powodem, czemu ludzie tak boją się tego wyrazu twarzy. Wiecie kogo uśmiech uwielbiam? Dzieci! Dla mnie uśmiech tych małych istot jest najpiękniejszy!

Koniecznie napiszcie czy staracie się przekazywać codziennie uśmiech innym osobą.

*Znalezione w sieci:

1. Marka Jessica Mercedes JEMERCED.blogspot - MOIESS - została częściowo wyprzedana nie w godzinę lecz kilka minut!

2. Z ilu części składa się Kurs Efektywnego Gaszenia Pożarów? Jesteście ciekawi? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie tutaj: http://gpsbhp.eu/oferta/praktyczne-szkolenia-ppoz/

3. Maffashion została twarzą globalnej kampanii GUESS!

14 komentarzy:

 1. Ja staram się uśmiechać jak najczęściej, nawet do obcych mi osób :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja często się uśmiecham :) Do Ciebie teraz również :) Uśmiech dziecko jest cudowny, szczery, nie jest wymuszony :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam się uśmiechać i lubię być tym uśmiechem obdarowywana.
  Od razu dzień staje się piękniejszy! :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uśmiej jest bardzo ważny, po mimo tego, że maiłam(nadal mam, ale mam aparat), krzywe żeby nawet wtedy staram się uśmiechać , po mimo tego, że mój uśmiech nie był za ładny. Taki gest potrafi poprawić nam humor :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja sie staram uśmiechać, kiedy tylko mam okazję :D Nawet do obcych osób. uśmiech to naprawdę cenna rzecz, która dużo nas nie kosztuje!

  OdpowiedzUsuń
 6. Och taka nasza mentalność trochę... Jak się ktoś obcy do nas uśmiecha, to się zastanawiamy o co mu chodzi i czy aby jest zdrowy na umyśle.. ;) Mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni. Ja bym chciała aby ludzie uśmiechali się do siebie na ulicy i np. tańczyli jak leci fajna piosenka (nawet na słuchawkach ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie to zalezy bo najwiecej i najczęsciej śmieje sie przy moim chłopaku :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/05/jeansowa-koszula-i-biae-spodnie.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Staram się uśmiechać jak najwięcej - wszędzie i do każdego ;-) Wiadomo... nie zawsze wychodzi ;-) Szczególnie Szczególnie w poczekalni u lekarza ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czasem mam ochotę obdarzyć kogoś uśmiechem, ale tego nie robię bo boję się, że ta osoba pomyśli, iż szukam znajomych na siłę lub jestem jakaś nienormalna.
  Nie wiem może to wynika z braku pewności siebie. xd

  OdpowiedzUsuń
 10. Mito zawsze się micha cieszy zazwyczaj Idę z tak zwanym bananem na ustach :D a uśmiech odwzajemniam każdy ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Uśmiech potrafi zdziałać cuda :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zwykle osoby które są zestresowane uśmiechają się mało bo są skoncentrowani na czymś innym . Ja uśmiecham się dużo, lubię fajny nastrój wokół siebie :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Staram się codziennie kogoś obdarować uśmiechem :) Ciekawi mnie to czemu sporo ludzi gdy są w swoim towarzystwie i się śmieją gdy taka przypadkowa osoba spojrzy na osobę uśmiechającą się to ta od razu przestaje się śmiać. Nie ważne czy ta przypadkowa osoba uśmiechała się czy nie bardzo często własnie następuje taka reakcja.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.