Ty się nic nie zmieniasz!!! Michael Kors - Happy Time!!

Zawsze staram się uśmiechać, przekazywać pozytywną energię, żartować. Cenie sobie tak samo rozmowę z drugim człowiekiem, jak i jej brak, bo też kocham cisze. Lubie czasem iść sama do kawiarni i pobyć tak po prostu sam na sam ze sobą ze swoimi myślami. Don't hurt - o tym nie zapominam!!! Chce, aby ludzie mnie traktowali tak jak ja ich, czyli dobrze. Różnie z tym bywa, bo różni są ludzie. Czasem potrafi nas coś zmienić. Mnie kiedyś trochę zmieniła praca, przez nią stałam się bardziej nerwowa i często miałam po prostu dość ludzi, ich obecnosi, a nawet ich głosu.


Dzięki niej jednak coś zyskałam coś ważnego, czyli wiedze na temat ludzi ich zachowań i też bardziej poznałam siebie. Teraz jednak nie rozwinę tego tematu, ale pewnie to zrobię kiedyś może tu a może na moim instagramie @niedokoncakosmetycznie - jeszcze muszę się nad tym zastanowić. Dziś natomiast Wam napisze, a właściwie zdradzę, to co często słyszę od swoich znajomych. A co takiego? A to: „Dorotka Ty to się nic nie zmieniłaś!!” Pewnie zastanawiacie się, o co im chodzi? Już Wam zdradzam... O moje nastawienie do ludzi, moje żarty i ciągły uśmiech!!!


Ja dalej staram się przekazywać pozytywną energię, choć nie jest zawsze u mnie kolorowo, bo u nikogo nie jest idealnie. Jestem taka, bo nie przestałam marzyć i nie chce nigdy przestać. Często mylę dni tygodnia, a nawet godziny... Tak czasem trącę poczucie czasu, ale tak już mam. Mimo tego, że noszę hybrydowy zegarek Michael Kors MKT4002 Smartwatch Slim Runway nie jestem więźniem minut i sekund, bo to mnie dodatkowo stresuje. Nie przejmuje się już tak jak kiedyś, że gdzieś nie zdarzę, nie muszę przecież być wszędzie na czas!!!


Zawsze pytam, gdy ktoś mówi już tak pesymistycznie o przemijaniu, końcu o tym, że nie chciałby tu być, że nie chciałby istnieć... Pytam a co źle Ci tu?? I powtarzam: „Ja się nigdzie stad nie wybieram, bo mam jeszcze dużo do zobaczenia, odczucia, przeżycia!!!” Kiedyś chciałam zniknąć, nic już nie czuć, ale wiem, że to byłoby najprostsze, bo najłatwiej jest się poddać (we wpisie o Anoreksji dokładnie TU przeczytanie na ten temat)!!! Świat jest piękny!!! Ja chce widzieć to niebo, to słońce tu na ziemi!!! Nie poddałam się i Ty też tego nie rób!!! Zastanów się raz jeszcze, co jest dla Ciebie ważne!!!


Ja zrozumiałam, co jest dla mnie istotne w życiu!!! Ja zrozumiałam, czym jest prawdziwe szczęście i czym ono może być!!! Chce czerpać radość z ciszy, rozmowy i jej braku!!! Chce się dalej uczyć nowych rzeczy, nawet tego, jak działają funkcjonalne smartwatche!!! *Ja i autoryzowany sklep z zegarkami ZEGAREK.NET przygotowaliśmy dla Was kod rabatowy: NDKK10, dzięki jakiemu możecie teraz kupić takie zegarki nawet 100 złotych taniej!!! Chce widzieć twarze moich bliskich znajomych!!! Chce nadal zbierać wspomnienia, niesamowite przeżycia!!! Jestem niedorosła, bo nie muszę być i Ty też nie musisz!!! Rób, to co chcesz!! I powtórzę to, co powtarza mój kolega Starchy bądź kim chcesz! Have nice day!!! Pamiętajcie o przekazywaniu pozytywnej energii!!!

*Jeśli pojawiły się jakieś błędy w poście (literówki itp.), to przepraszam, ale wychodzę z założenia, że skoro nie idzie to do gazety, to się nie liczy! Prawda jest taka, że ja często czytam post po publikacji (albo nie robię tego wcale), wiem nie najlepsza metoda, ale co zrobię tak już mam! Co jeszcze mogę dodać... Wpadajcie do mnie na instagrama @nieznanapoznana jaki @niedokoncakosmetycznie

To wszystko na dziś a napisała to dla Was Balbina Kwiatkowska czyli ja Dorota!!! ❤️

*Wpis powstał we współpracy z firmą Zegarek.net.

15 komentarzy:

 1. I słusznie, po co wszystkim się przejmować, błędy robią wszyscy :D Piękny zegarek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja cenię sobie bardzo punktualność i drażni mnie gdy inni się spózniają;-)Twój zegarek wygląda imponująco :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mnie kiedyś to wkurzało ale stwierdziłam, że szkoda czymś takim się jednak denerwować. :)

   Usuń
 3. Piękny zegarek i fajnie to napisałaś! Bądź szczęśliwi, bądźmy dobrze dla innych i dla siebie samych: uczmy się, rozwijajmy i przede wszystkim nie pozwólmy aby jacyś frustraci i zawistnicy podcinali nam skrzydła :) Doskonale rozumiem ten wpis, sama jestem marzycielem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię takich dużych zegarków.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana, Twój sposób podejścia do życia jest niezwykle inspirujący! Czuć opanowanie, ekscytację i chęci do czerpania z życia pełnymi garściami - coś pięknego! <3

  Zegarek bez wątpienia potrafi zawrócić w głowie. Cudowny model.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło czytać takie słowa!!! Dziękuje!! Pozdrawiam!!!

   Usuń
 6. I to się nazywa pozytywne nastawienie - a zegarek śliczny- marzy mi się również taki na bransolecie:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pozytywne nastawienie do świata bardzo dużo zmienia w naszym życiu. :) Ciekawy jest ten zegarek. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zegarek przepiękny :) Nie pomyślałabym, że ma jeszcze tyle opcji ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ładnie wyglądasz! Uśmiech to recepta na wszystko :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.