Pojechałam tam pomagać! Charytatywne spotkanie blogerów w Olkuszu!

Trudno się poczuć w nowym miejscu jak u siebie a jak tak właśnie się poczułam w Olkuszu, to miasto ma coś w sobie urokliwego. Uliczki, sklepy tam wszystko mi przypominało moje miasto, mój piękny Nowy Sącz!Dzięki uprzejmości dotąd nieznanych mi osób (miłych mieszkańców Olkusza) bez problemu trafiłam tam do restauracji Guantanamera - dziękuje z tego miejsca wszystkim napotkanym osobą, które mnie pokierowały do tego lokalu (może akurat to czytacie). 

W Olkuszu pojawiłam się nie bez przyczyny, przyjechałam tam na Charytatywne spotkanie blogerów organizowane przez Kinga Kerth z jaka poznałam się kilka lat wcześniej w Chrzanowie (przeczytaj TU relacje z tego spotkania). Całą naszą grupę, która zjawiła się na tym spotkaniu, w zasadzie można nazwać paczką dobrych znajomych.Nie wszystkich mogę jednak określić mianem starych dobrych przyjaciół, bo jednak 3 osoby poznałam dopiero na spotkaniu, ale zakładam, że nasza znajomość będzie tak samo trwać i się rozwijać na przestrzeni następnych lat.Na tym spotkaniu nie byliśmy my najważniejsi, nie spotkaliśmy się tylko porozmawiać o tym, co u nas słychać, lecz zebraliśmy się by wspólnie pomoc Natalce Mączce z Osieka. Wspólnymi siłami na licytacji zebraliśmy prawie 3 tysiące złotych na turnus rehabilitacyjny w Kijowie dla tej wspaniałej dziewczynki!


Tego wyniku chyba nikt się nie spodziewał! Jak widać, połączyła nas nie tylko pasja, ale też dobre serca! Tak naprawdę, mimo że każdy przebył sporo kilometrów, to nie narzekał, każdy był troszkę zmęczony, ale też pozytywnie nastawiony!Podczas spotkania nie tylko licytowaliśmy, ale tez wykonaliśmy plakat dla Natalki, każdy coś narysował. Każdy też przed spotkaniem miał za zadanie coś od siebie przygotować dla niej, wiele osób w tym ja podarowało książki Natalce.


Jedni postawili na powieści a inni znów wiersze. Całe spotkanie trwało około pięciu godzin! Świetnie spędziłam ten czas! Bardzo miło było zobaczyć Was wszystkich: Anna Tikhonenko-KędziakAnna TrytekBeata K GardońKarolina JastrząbKinga GorzelaKinga KerthKatarzyna MatysekMichał DomańskiNatalia Babik Mam nadzieje do zobaczenia niebawem!


Wam moi drodzy czytelnicy życzę z tego miejsca pięknego dnia! Pamiętajcie, aby pomagać! Wielkie podziękowania też należą się sponsorom spotkania: AA + Oilan (Oceanic SA), Anwen, Bell, Bielenda, Bi-Es, Equilibra, Costasy, Dreams, Elfa Pharm, Enklare, Foods by Ann, Grubą Nicią Szyte, Laura mercier (Baltic Company), Liqpharm, Media Rodzina, Nanshy, Napieknewlosy.pl, Neauty Minerals, Nutka - Fitokosmetyki, Nowa Kosmetyka, Old Oak, Orientana, Oriflame, O2Skin, Pierre Rene, Promess, SoChic, The Forest, Wine Concept, Wo-od, Ysti Candle, Zielona Sowa dzięki Wam ta licytacja się odbyła! *Ja wylicytowałam dwa zestawy kosmetyków jeden z firmy Orientana dla siebie (polubiłam tę markę kosmetyków głównie za maseczki) a drugi z Oriflame (nim cieszy się już moja siostra).


Patronatami medialnymi tego wydarzenia byli: Kurier Olkuski oraz SpottedOlkusz.pl!

*Edycja: Jakie upominki otrzymałam na spotkaniu? Co dokładnie wylicytowałam? Co kryły te zestawy z Oriflame i Orientany w środku? Zobaczcie poniżej!Zapraszam do przeczytania artykułu na tym portalu TU - tam znajdziecie też informacje o tym ja Wy możecie pomóc Natalce!

Koniecznie dajcie znać czy uczestniczyliście kiedyś w podobnych wydarzeniach!!

12 komentarzy:

 1. Świetna inicjatywa :) Pomaganie innym jest bardzo ważne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna inicjatywa i super pomysł z plakatem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale świetna sprawa! Sama chętnie wziełabym udział w podobnej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety nigdy nie uczestniczyłam w takich wydarzeniach, ale nie dość że się pomaga to jeszcze mile spędza dzień:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna inicjatywna, dobrze, że ludzie zrzeszają się w celu pomocy innym :) Fajnie, że miałaś możliwość uczestniczyć w takim przedsięwzięciu

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie byłam na takim spotkaniu, widać że miałyście udany dzień :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne spotkanie w szczytnym celu- brawo!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne, że są organizowane takie spotkania charytatywne :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.