Listy do M. 2, Koncert Charytatywny "I Ty możesz pomóc" IV

Wczorajszy dzień przyznam szczerze spędziłam wspaniale gdyż wybrałam się do kina na film pod tytułem "Listy do M. 2", który naprawdę momentami był bardzo śmieszny (scena w jakiej jakże piękna Karina (Agnieszka Dygant) okładała nie pięściami lecz anteną samochodową Szczepana (Piotra Adamczyka) rozbawiła mnie prawie do łez). 


Po obejrzeniu genialnego filmu udałam się na Koncert Charytatywny "I Ty możesz pomóc" IV na jakim wystąpił zespół Lachersi znany z piątej edycji Must Be The Music oraz odbył się pokaz mody i została przeprowadzona licytacja na rzecz podopiecznych Fundacji Będzie Dobrze. Do domu wróciłam późno ale nie żałuję ani sekundy spędzonej na filmie jak i koncercie, ponieważ było naprawdę świetnie!


A Wy widzieliście już film pod tytułem "Listy do M. 2"?
Co o nim sądzicie?

*I przy okazji zapraszam Was do oglądnięcia mojego nowego vloga tutaj: https://youtu.be/pFKikektEok

11 komentarzy:

 1. Byłam na tym filmie i pozytywnie mnie zaskoczył :)
  http://madeleinye.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozczarowała mnie już pierwsza część tego filmu, na druga na pewno się nie wybiorę. Może obejrzę jak juz wyjdzie na DVD.

  OdpowiedzUsuń
 3. byłam na filmie. zdecydowanie 1 dużo lepsza. 2 część trochę smutna, ale były momenty, w których można się było pośmiać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja widziałam pierwszą część i podobała mi się. Drugą pewnie w końcu zobacze w domu na małym ekranie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tez wczoraj obejrzałam"Listy do M",i bardzo mi się podobało. Ta część była nieco inna niż poprzedniczka,mniej"lekka" ,jednak ta zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Widziałam :) nawet chętnie zobaczę jeszcze raz. Trochę się obawiałam jak to wypadnie, czy dadzą radę, ale moje obawy okazały się zupełnie bezpodstawne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam zamiar wybrać się na ten film :)

  OdpowiedzUsuń
 8. No to miałaś rozrywkowy wieczór.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi tam się film bardzo podobał. Czekam na trzecią część. :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.