Argan Oil Bio (Roll-on), 10 ml

Argan Oil Bio (Roll-on): czyli tak naprawdę naturalny kosmetyczny olej roślinny z orzechów arganowych nie jest do do końca bezzapachowy ale da się go używać bez "zatyczki" do nosa. Przez to, że mieści się w "kieszonkowej" buteleczce z systemem "Roll-on" z powodzeniem można go używać na suche skórki przy paznokciach - ale dziś nie o tym, ponieważ dziś skupie się na pielęgnacji ust przy jego pomocy - i tak do tego zadania sprawuje się dobrze, ponieważ przy systematycznym stosowaniu przyczynia się do polepszenia stanu ust - pomaga wygładzić szorstkie, spierzchnięte usta (jednak bez użycia peelingu do ust i tak się nie obejdzie).


Zimą zdaje egzamin - bo po powrocie do domu moje usta wyglądają tak samo jak przed wyjściem z niego zatem chroni usta przed wysychaniem. Nawilża, nie wiem jak Wy ale ja lubię efekt mrowienia - jak możecie się domyślać ten produkt tego nie gwarantuje ale nie skreślę go przez to bo to jednak nie balsam do ust czy też błyszczyk. Wchłania się powoli - ale to mnie nie dziwi bo to jednak kosmetyczny olej.


Przyznam szczerze, że jego maluteńka buteleczka jest dla mnie idealna - wszędzie się mieści - chciałabym aby producenci ojeju rycynowego też wpadli na taki pomysł - zamknięcia owego olej w buteleczce z systemem "Roll-on" bo to bardzo ułatwiłoby jego aplikacje/wcieranie w brwi (ja za każdym razem zanurzałam w jego buteleczce patyczek higieniczny aby się nie "pokleić") bo jak wiadomo - olej rycynowy przyspiesza ich wzrost (sama się o tym przekonałam po tym jak zrobiłam sobie "krzywdę" pęsetą").

Dostępność: www.argangroup.pl

Używacie oleju arganowego?
Co myślicie o moim pomyśle -  zamknięciu oleju rycynowego w  buteleczce z systemem "Roll-on" ?

13 komentarzy:

 1. Ciekawe rozwiązanie, fajna roletka. Przynajmniej higienicznie. U Ciebie widzę, też zmiany :)

  P.S zerżnęłam właśnie od Ciebie pomysł z nagłówkiem bo głowiłam się jak zmienić tło za nim na biel, a nie pomyślałam, żeby zrobić na odwrót czyli biel zastąpić tłem :D

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pomysł ja użyam olejku arganowego ale niestety jst on w szklanej buteleczce. Taki system roll-on przydałby sie w wiekszości kosmetyków oleistych... Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Produkt wydaje się być bardzo ciekawy! :)
  PS. Ale cudowny szablon! Genialna zmiana ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Według mnie bardzo ciekawy pomysł! Myśle, że chętnie kupłabym tak roll - on:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi się opakowanie tego oleju :) producent miał świetny pomysł ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Olej rycynowy w buteleczce roll on albo z grzebyczkiem, żeby można go było nakładać na rzęsy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Opakowanie jest świetne - wygląda tak przyjemnie i elegancko, zupełnie inaczej od produktów z BU, czy ZSK.

  OdpowiedzUsuń
 8. fajne opakowanie, takie poręczne z tym roll-onem

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo dobry produkt na zimowo-jesienną porę.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.