Prawo do odpoczynku

Slow life to styl życia, który jest zaprzeczeniem szybkości. Rządzi się własnymi prawami. Polega na wykorzystywaniu czasu do budowania własnego szczęścia. Nie jest istotne, czy w wolnym czasie będziesz biegać, czy też czytać. Ważne jest, żebyś mimo wszystko skutecznie zwolnił tempo życia i czerpał z niego satysfakcje tu i teraz.


czytanie

Stawiaj czoła wyzwaniom jak CHOJKAadwokaci: https://www.adwokatchojka.pl/, kancelaria adwokacka z Wrocławia, działająca na rynku usług prawniczych od 2011 roku. Idź naprzód i nigdy nie rób niczego wbrew sobie! Wiedz, że szczęśliwy człowiek to nie ten, który żyje w pośpiechu, lecz ten, stąpający powoli. ♥


czas

Wypoczynek w stylu slow life polega na uświadomieniu sobie, że krótki odpoczynek od codziennych rutynowych prac i kłopotów powinien stanowić integralny element codzienności. Postaw na równowagę, a przede wszystkim nie bój się zatrzymać na chwilę w ciągu dnia! 


książka

Możesz robić to co chcesz, możesz żyć, jak chcesz - pozwól sobie na to! Życie slow na pewno nie oznacza nudy. Ta idea łączy się z edukacją, medytacją. Pomaga w redukcji stresu i wpływa na poczucie szczęścia. Uspokaja myśli, daje wskazówki, jak zmienić życie.


spacer

To sposób na życie w zdrowiu, nauka o tym jak stawiać granice. Zastanów się, co dla ciebie jest najważniejsze, czego ci brakuje w życiu lub co chcesz wyeliminować i zacznij żyć w rytmie slow od dziś!♥


Co lubicie robić w wolnym czasie?


Dobrej nocy życzę!♥


*Ważne: [Materiał reklamowy!]

2 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.