Samoakceptacja - drabiną do szczęścia?

niedziela, listopada 12, 2023
Ocenianie...

Choć najwaniejsze jest to, co sami mylimy o sobie, to jednak przejmujemy się opinią innych ludzi. Moesz być postrzegany dobrze lub le przez to, jak wygldasz, zachowujesz się lub mówisz. Pozytywne myślenie, polega na polubieniu własnych reakcji, odczuć. Jest podstawą do zwiększenia samooceny.

serce
Prawdziwa pewność siebie pochodzi z wnętrza. ♥ Typowa wskazówka: obdarz siebie miłością jeśli chcesz osiągnąć stan równowagi i szczęścia! Samoakceptacja stanowi jeden z podstawowych elementów zdrowia psychicznego dlatego bądź elastyczny w swoich oczekiwaniach jak Higer: sklep.drabiny.info na każdym etapie współpracy z klientem. 

postrzeganie
Może nie wierzysz, że optymistyczny scenariusz ma szansę się urzeczywistnić. Postaraj się tak nie myśleć! Szkoda na to czasu! Zacznij patrzeć w przyszłość z radością. Siła myśli to potężne narzędzie uzdrawiające dlatego korzystaj z niego jak najczęściej!

szczęście
Człowiek nigdy nie jest dobrze odbierany, kiedy próbuje być, kim nie jest, albo stara się kogoś naśladować. Dlatego radzę: żyj w zgodzie ze sobą! 

Czy oglądacie się na opinie innych? Co myślicie o samoakceptacji? Jest dla was drabiną do szczęścia?

Dobrej nocy życzę!♥

*Ważne: [Materiał reklamowy!]

2 komentarze:

  1. Czasami człowiek przejmuje się opinią innych ludzi, ale tak naprawdę co inni ludzie mogą wiedzieć o naszym życiu? Ludzie wiedzą o nas tylko tyle co sami im pokażemy :) Samoakceptacja jest bardzo ważna w końcu sami ze sobą spędzimy nasze życie, a inni ludzie mogą nam tylko towarzyszyć w tej podróży zwaną życiem. Zawsze warto żyć w zgodzie samemu ze sobą :) Szczerze? Coraz rzadziej oglądam się na opinie innych ludzi i chyba w sumie zawsze tak było. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że samoakceptacja to klucz do szczęścia, bo skoro sami siebie nie zaakceptujemy, to czemu mamy tego wymagać od innych. Osobiście staram się nadmiernie opiniami innych nie przejmować.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.