Wyjątkowe chwile

niedziela, maja 22, 2022
Maj to długie dni, dużo słońca, dobry nastrój. W tym miesiącu obchodzimy Dzień Mamy. Idealny pomysł na prezent dla mamy to ten, który wywoła szczęście, uśmiech na jej twarzy. Może to być czekolada, bilet na film komediowy, karnet do szkoły jogi, czyli wszystko to, co może wpłynąć pozytywnie na nasze samopoczucie. :)


Obraz z Pixbay

Na co dzień wiele z nas jest wyjątkowo zajętych, niektórym osobą przez ogrom obowiązków jest trudno znaleźć chwilę czasu dla siebie. Mama to dla wielu ludzi najbliższy i najwspanialszy człowiek na świecie dlatego jeśli tylko możecie i chcecie, to zmobilizujcie się i spędźcie z nią czas 26 maja. Zróbcie wszystko, aby tego dnia poczuła się wyjątkowo. Czasem właśnie taki niematerialny prezent polegający na spędzeniu z kimś czasu będzie tym najpiękniejszym, bo od dawna przez kogoś wyczekiwanym.


Obraz z Pixbay

Maj sprzyja spacerom, więc może tego szczególnego dnia wybierzecie się razem z mamą na spacer, a potem do kawiarni i wypijecie jakiś lekki koktajl albo zjecie pyszne ciasto? 26 maja jeśli nie musicie, to nie powstrzymujcie się od wszelkich smakołyków! Co myślicie o moim pomyśle? Skorzystacie z niego? 

Żyjemy bardzo szybko, koncentrujemy się na internecie, dużo czasu spędzamy przed komputerami i ekranami smartfonów. Sama często korzystam z telefonu. Ciężko mi się skoncentrować na rozmowie z kimś gdy mam telefon w ręce dlatego polecam Wam go nie używać podczas najbliższego spotkania z mamą. :)


Obraz z Pixbay

Jeśli Wasza mama czerpie radość z pracy w ogrodzie, to możecie jej 26 maja w prezencie podarować również kwiaty i doniczki z napisami, które idealnie ozdobią parapety przy oknach w domu i tym samym sprawią, że przestrzeń do odpoczynku nabierze niepowtarzalnego klimatu. 

Wiem, że rodzinne rozmowy dla kogoś mogą być stresujące, dlatego nikogo nie chcę też w tym wpisie do nich nakłaniać. Pamiętajcie róbcie to co Wam podpowiada serce i czerpcie radość z każdej godziny życia! Koniecznie napiszcie w komentarzu czy już przygotowaliście jakiś prezent dla swojej mamy. Miłej niedzieli! :) 

*Wpis zawiera płatne treści sponsorowane.

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.