Zatrzymać czas

niedziela, października 10, 2021
Są miejsca, do których lubimy wracać, są chwile, które chcielibyśmy zatrzymać. Ważne momenty zazwyczaj uwieczniam na zdjęciach. Kiedyś fotografie oglądaliśmy w albumach na zdjęcia, teraz przeglądamy je głównie na komputerze lub telefonie. Mimo, że działam w Social Media bardzo długo, to nie wykonuje zdjęć codziennie. Zdjęcia typu selfie wbrew pozorom robię sobie bardzo rzadko, ponieważ zwyczajnie nie odczuwam potrzeby ich wykonywania. Wiecie, co najczęściej fotografuje? Paragony i wcale nie żartuje - lubię mieć finanse pod kontrolą. Czy Wy również?


Obraz z Pixbay

Na swojej drodze ostatnio bardzo często spotykam jedne z najpiękniejszych stworzeń - motyle dlatego to ich zdjęć mam teraz najwięcej w swojej galerii na telefonie. Czy Wy też często widujecie motyle?Obraz z Pixbay

Nie będę ukrywać, lubię wykonywać zdjęcia. Nie lubię natomiast poświęcać dużo czasu na ich obróbkę, dlatego zawsze staram się jak najlepiej wykonać zdjęcie już aparatem (*zwracam uwagę na światło, czystość tła, odpowiednie ułożenie produktów itp.). Zdjęcie nie zawsze jednak wyjdzie odpowiednio jasne, dlatego właśnie przeważnie to poprawiam.


Obraz z Pixbay

Gdy sama robie zdjęcia to nie kontroluje zbytnio czasu, bo przeważnie wykonuje je w dzień wolny od różnych zajęć (*nie zawsze, ale przeważnie). Czas jeśli kurczowo sprawdzam to tylko wtedy gdy idę na autobus. Zawsze wtedy staram się wyjść z domu, tak by nie biec do przystanku, tylko dotrzeć do niego spokojnie. Nie mam do niego bardzo daleko, ale też nie znajduje się blisko, ponieważ jest oddalony od mojego domu ok. 2 km.


Obraz z Pixbay

Prowadzę aktywny styl życia (*częściej teraz chodzę na pilates/jogę niż treningi interwałowe, ale jednak nadal ćwiczę regularnie). Moim nieodzownym elementem garderoby jest plecak typu worek. A waszym?


Obraz z Pixbay

Na co dzień też bardzo lubię nosić okulary przeciwsłoneczne. Mimo, że w pewnym sensie jestem miłośniczką sportowych dodatków, to aktualnie nie uzupełniam nimi swoich codziennych stylizacji. 


Obraz z Pixbay

Naprawdę nie pamiętam kiedy ostatnio założyłam swój ulubiony zegarek liczący kroki podobny do tych dostępnych tu: https://westwatches.pl/pl/zegarki-damskie-sportowe/ który nie przypomina swoim wyglądem sportowego gadżetuA czy Wy nosicie jakąś biżuterie do szkoły lub pracy? Czy zakładacie ją tylko na jakieś specjalne okazje? Koniecznie dajcie znać! Dobrej nocy !❤

*Wpis zawiera płatne treści sponsorowane.

12 komentarzy:

 1. Odległość do przystanku nie jest mała, zegarek jest bardzo potrzebny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasu nie da się zatrzymać chociaż by się bardzo chciało.

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie ja zdecydowanie robię za mało zdjęć. Bardzo lubię wracać do czegoś. Każdy ma wspomnienia, które warto zapamiętać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię uwieczniać czas zdjęciami ❤

  OdpowiedzUsuń
 5. Oh very interesting post
  Good illustrations
  xx

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja uwielbiam robić zdjęcia a poźniej je oglądać i wspominać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam swój codzienny zestaw biżuterii :) Fajne te grafiki wyszukałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię wspomnienia na fotografiach, choć przyznam się, że nie mam do tego zdolności, czego bardzo mi szkoda. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja zawsze noszę biżuterię :) Też bardzo lubię robić zdjęcia :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. bardzo lubię robić zdjęcia, są dla mnie nośnikiem wielu wspomnień i przeżyć.

  OdpowiedzUsuń
 11. Każdy ma chwile które by chciał zatrzymać.

  OdpowiedzUsuń
 12. Moim takim miejscem gdzie czas zwalnia jest domek na mazurach :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.