Praca, nauka

sobota, października 02, 2021
Miejsce do pracy/nauki z zasady powinno być czyste, przestrzenne. Na stanowisku pracy powinien panować porządek tak, aby nic nie rozpraszało naszej uwagi. Jak to wygląda często w praktyce?

Różnie, bo każdy pracuje w innym miejscu. Niektórzy pracują w biurach a inni zdalnie w domu. Jedni piszą artykuły na komputerze przy biurku w swoich czterech kątach inni przy stole w kawiarni. Ja głównie pracuje online i to z różnych miejsc. Co prawda coraz mniej mam zleceń, ale zawsze to lepsze coś niż nic. Jak będzie to wyglądało w przyszłości? Nie wiem, nie będę ukrywać, sprawdzam co jakiś czas oferty pracy, bo potrzebuję jakiegoś dodatkowego zajęcia, dzięki jakiemu będę mogła coś zarobić i czegoś nowego się nauczyć. Wspaniale byłoby gdybym w mojej nowej pracy mogła robić to co lubię i w czym czuje się dobra (*np. wykonywanie zdjęć produktowych). :)
Obraz z Pixbay

Czy pracowałam kiedyś przy biurku? Nie i myślę, że większość osób pracujących zdalnie raczej nie pracuje przy nim tylko w miejscu, w jakim im jest im po prostu najwygodniej.

Co myślę o używaniu telefonu podczas wykonywania jakiejkolwiek pracy lub nauki (*nie tylko online)?

To ogromny pochłaniacz czasu, myślę, że podczas pracy/nauki najlepiej go nie używać. :)Obraz z Pixbay

Czy pracuje w ciszy?

Różnie z tym bywa, ponieważ wiele dźwięków z zewnątrz dociera do pomieszczenia, w jakim najczęściej coś tworzę do social mediów.

Czego potrzebuje do pracy?
Spokoju, czasu - nie lubię czegoś robić pod jego presją.

*Ciekawostka:

Moim ulubionym zajęciem podczas przerwy w każdej pracy, która łączyła się z bezpośrednią obsługą klienta, było sprawdzanie social mediów. :)


Obraz z Pixbay

Moja wymarzona praca? To ta, w której będę mogła się rozwijać i będę mogła w spokoju zregenerować siły podczas "break at work" (*jak wiadomo czasem o to niestety ciężko w pracy). 
Obraz z Pixbay

Koniecznie napiszcie w komentarzu, jakie jest Wasze ulubione miejsce do pracy/nauki? Dajcie też znać czy pracujecie/uczycie się w pokoju dziennym przy funkcjonalnym stole tj. te dostępne tu https://sandow.pl/stoly-z-krzeslami/ czy też kompaktowym biurku? Pięknego dnia! :)

*Wpis zawiera płatne treści sponsorowane.

10 komentarzy:

 1. Też pracuję zdalnie. Przemieszczam się z laptopem gdzie mi wygodnie. A że kręgosłup różnie działa to i zdarza się pisać z podłogi i z telefonu.

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, telefon to jest pochłaniacz czasu. Jaj jadę gdzieś i korzystam z telefonu to widzę jak szybko mija podróż.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem na emeryturze, ale też pracuję zdalnie, najczęściej na ulubionej kanapie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja przez 9 miesiecy ostatnio pracowałam zdalnie i jednak praca w biurze zdecydowanie bardziej mi odpowiada :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepiej byłoby pracować w takiej pracy, która nas satysfakcjonuje, aczkolwiek nie zawsze jest taka możliwość :/ Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Najlepiej pracuje mi się w kuchni, jedną ręką gotuję obiad, a drugą pracuję. W sumie z laptopem fruwam po całym domu. Szukam ciszy i spokoju.

  OdpowiedzUsuń
 7. O tak, telefon to ogromny pochłaniacz czasu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przede wszystkim lubię pracować w porządku. Codzienne hałasy i muzyka mi wtedy nie przeszkadzają. :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.