Wartości

Czy tak naprawdę wiesz, co jest dla Ciebie ważne w życiu?


Umiejętność przyznawania się do błędu, prawdomówność to definiuje uczciwość. Szacunek, mądrość to wartości moralne. Mądrość a inteligencja to nie to samo, bo mądrość wynika z licznych doświadczeń życiowych. Wartości moralne mają wpływ na dobre relacje z ludźmi. Wartości nas definiują, zdradzają, jakim ludźmi jesteśmy. Świat wartości dziecka a świat wartości dorosłych może znacząco się różnić i zostało to dobrze przedstawione w książce "Mały książę". Znacie to powiastkę filozoficzną dla dzieci? 


Dajcie znać!❤Wrażliwość często jest rożnie odbierana, dla mnie jest wyjątkowa i nie jest oznaką słabości. Wrażliwość dziecięca jest piękna dlatego nie zatracie nigdy tej wartości "dawania"!


Żyć prawdziwie! Tym kieruje się w życiu, dlatego ten napis pojawił się na koszulce, której procesem produkcji zajęła się firma z ViperprintKiedyś nie potrafiłam i z różnych względów też nie mogłam żyć prawdziwie, ale bardzo tego chciałam i w końcu zaczęłam. Moje życie od tego momentu bardzo się zmieniło i ciesze się, że tak się stało. 


Pamiętacie, nigdy nie dostosowujcie się do innych, bądźcie sobą, bo tylko wtedy będziecie naprawdę szczęśliwi! I pamiętajcie o tym, że jesteście bardzo wartościowymi osobami!Zastanawiacie się pewnie, dlaczego z tyłu koszulki, którą Wam tu przedstawiłam, pojawiła się napis: "Dobry styl nie jest modą, tylko wyczuciem, odnalezionym pięknem."


Nie znalazł się przez przypadek. To moja odpowiedź na pytanie "Co dla Ciebie oznacza dobry styl?", która została nagrodzona w 2013 roku przez KOŁO i Trend.. (teraz trend...) ❤*Materiał powstał z wykorzystaniem fragm. graficznego portalu trend... ❤


To moja "myśl" dlatego postanowiłam ją umieścić na koszulce pod grafiką na, której znajdują się niezapominajki, które nie są moimi ulubionymi kwiatami, ale mają dla mnie duże znaczenie. Nie tylko ze względu na to, że symbolizują szacunek i zaufanie, ale też przez to, że przypominają mi o ludziach, wspomnieniach, które są dla mnie bardzo ważneJestem bardzo pamiętliwą osobą, dlatego też bardzo chciałam, aby one się znalazły na koszulce. Grafika niestety nie jest mojego autorstwa, pochodzi z banku darmowych grafik, które nie wymagają przypisania autorstwa i mogą być używane do użytku komercyjnego.


Koniecznie dajcie znać, co jest dla Was ważne w życiu! Napiszcie jakimi wartościami kierujecie się w życiu! Zdradźcie też, jakie są Wasze ulubione kwiaty! Pięknego dnia Wam życzę!❤

*Wpis powstał we współpracy z firmą Paq Studio.

12 komentarzy:

 1. Ja chyba nie mam ulubionych kwiatów, chyba na pewno :D
  Kiedyś nosiłam co popadnie, ale teraz faktycznie staram się nosić ubrania "w zgodzie ze sobą". Głównie odnoszę się do napisów właśnie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyglądasz prześlicznie, bardzo naturalnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. W życiu najważniejsze jest bycie dobrym człowiekiem i bycie zgodnym z sobą i swoimi przekonaniami :) Ja uwielbiam róże :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecudownie przedstawiłaś najwazniejsze wartości, którymi kieruje się i ja :). Mam nadzieje, ze tym akcentem natchnieni wielu zagubionych „poszukiwaczy własnego ja”. Świetne motto :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na szczęście od kilku lat wiem, co jest dla mnie ważne. Lubię topy z przekazem ❤

  OdpowiedzUsuń
 6. Naprawdę dobrze napisane :) ja chyba najbardziej lubię piwonie. Są piękne <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale fajna koszulka! Lubię takie przekazy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam koszulki z motto! Wiele one o człowieku mówią i o tym jak świat postrzega

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.