Czytać

Trudno się zabrać do rysowania i tak ciężko zacząć czytać gdy wszystko wokół rozprasza... Wiadomości, powiadomienia z różnych aplikacji... To wszystko dekoncentruje i odwraca naszą uwagę od mniej lub bardziej ważnych spraw i zajęć...  Ja nie czytam książek*, bo nigdy tego nie lubiłam (*inspirują mnie jednak cytaty z powiastki filozoficznej Mały Książę). Czytanie nigdy nie sprawiało mi takiej radości jak oglądanie filmów, czy też słuchanie muzyki... Jeśli czytasz książki, które przekazują pozytywne wartości i czerpiesz z nich wiedzę, którą wykorzystujesz w życiu, to ja to popieram!


Obraz: pixabay.com

Jaka jest Wasza ulubiona piosenka? ❤ 

Nie potrafię i chyba nigdy jednak nie zrozumiem osób, które na pytanie: Co lubisz robić w wolnym czasie? Udzielają odpowiedzi: Czytać książki... tylko po to, by zabłysnąć/dobrze wypaść w oczach innych... 
Czy Wy też poznaliście takie osoby? Napiszcie o tym w komentarzu! Jeśli głośno mówisz o tym jak dużo czytasz a w życiu zwyczajnie świadomie źle postępujesz... Nie jesteś dla kogoś dobrym przykładem, a powinieneś nim być... I ktoś Ci zwraca na to uwagę... To proszę Cię, zamiast zabrać się za czytanie kolejnej książki... Poświeć chwilę czasu na przemyślenie swojego zachowania... Bo być może kogoś ranisz... Warto być po prostu dobrym człowiekiem!


Obraz: pixabay.com

W ostatnich latach na pewno przeczytałam sporo artykułów na rozmaitych stronach www, których* (*zakładam, że tak jest) pozycjonowaniem zajmują się różne firmy marketingowe t.j. afterweb Lubie przebywać sama, we własnym towarzystwie. Lubie surfować po internecie dlatego wolę czytać różne artykuły w sieci niżeli w zwykłej codziennej prasie. 

Koniecznie dajcie znać, jak to u Was wygląda!

Pięknego dnia!

*Wpis zawiera płatne treści sponsorowane.

5 komentarzy:

 1. Znacznie bardziej wolę czytać książki niż oglądać filmy. Zawsze jestem w stanie wyciągnąć z nich coś wartościowego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Częściej czytam by zdobywać wiedzę. Czytanie dla samego czytania jest dla mnie za nudne, chyba że trafię na coś naprawdę wciągającego, wtedy czytam jednym tchem i żyję dalej : D Osoby chwalące się tym na prawo i lewo nie traktuję poważnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam czytać i skoro jest to hobby to nawet przy wielu obowiązkach, zawsze jest na to czas :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj tak, ja ostatnio nie mogę się skupić na czymkolwiek. O czytaniu już nie wspomnę

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.