Znajdź chwile dla siebie

Życie w biegu z jednej strony jest bardzo stresujące a z drugiej bardzo motywujące. Mnie osobiście ogrom obowiązków napędza do działania. Gdy mam dużo na głowie robie więcej i nie odkładam wtedy niczego na później. Jak każdy potrzebuje chwili dla siebie, dlatego staram się każde zlecenie wykonać jak najszybciej, aby móc znaleźć czas na odpoczynek w ciągu dnia.

poszewki w kwiaty

Jak lubię spędzać czas wolny? Skłamałabym, że na czytaniu, ale jeśli Wy lubicie czytać, to róbcie to w każdej wolnej chwili. Ja tak naprawdę wolę film od książki. Ćwiczenia też są dla mnie istotne, one pomagają mi się odstresować, dlatego staram się ćwiczyć każdego dnia.

english tea shop

Jeśli mnie obserwujecie od dłuższego czasu, to wiecie, że uwielbiam kawę, a co za tym idzie, kocham też odwiedzać kawiarnie dlatego, jeśli tylko mam czas to się do nich udaje. Nie będę ukrywać jak każda kobieta lubię dbać o siebie dlatego też wolny czas lubię spędzać na pielęgnacji - uwielbiam wykonywać maseczki!!

poszewki w kwiaty

Nie napisałam nic o oglądaniu seriali, bo tak naprawdę bardzo rzadko oglądam telewizję. W wolnym czasie lubię też słuchać muzyki, najczęściej to robie, gdy biegam

sernik z malinami

A Wy co lubicie robić w wolnym czasie? Może lubicie chodzić na zakupy? A może wtedy dbacie o ogród lub zamieniacie się w dekoratora wnętrz i zmieniacie wystrój w domu? 

poszewki w kwiaty

A może coś tworzcie? Rysujecie? Malujecie? Podzielcie się swoimi pasjami ze mną! Napiszcie o nich w komentarzu.

Piękne poszewki w kwiaty znajdziecie tutaj: https://wystroj-okien.pl/

16 komentarzy:

 1. Bardzo lubię takie chwile dla siebie:) zazwyczaj czytam wtedy książki, robię sobie domowe spa lub tak jak Ty popijam kawę, którą tak samo uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja najbardziej lubię spotkania z moimi znajomymi i rodzina. Nic mi tak nie poprawia humoru :) uwielbiam tez wychodzić do restauracji i próbować nowych smaków oraz długie spacery :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spacery ze znajomymi, czy słodycze-zawsze mi poprawiają humor 😊
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba dbać o własny czas, to bardzo ważne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. oj tak, taki chilloucik jest na maksa potrzebny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chwilę dla siebie są bezcenne :) Piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Póki co to moje dziecko zajmuje i tyle czasu, że o wolną chwilę naprawdę trudno.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zmiana w wystroju wnętrza , nawet zmiana pościeli poprawia mój humor :-) Z aktywności bardziej kreatywnych-od czasu do czasu maluję obrazy olejne.

  OdpowiedzUsuń
 9. Każdy potrzebuje chwili relaksu, dodaje to energii na kolejne dni :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja najbardziej w wolnym czasie lubię robić sobie takie domowe spa połączone z oglądaniem filmów :D Pysznie wygląda to ciasto na zdjęciu :D Super fotki :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam tak samo, kiedy na głowie jest dużo, moja produktywność jest większa. Teraz mam bardzo dużo wolnego i niestety błogie lenistwo doprowadza mnie do szaleństwa. Ale na dobrą kawę zawsze się znajdzie czas :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Przy dwuletniej łabuzicy trudno znaleźć chwilę dla siebie, ale się staram :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo ciekawa propozycja: dobra książka+ ciasto i herbatka...:D

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo ciekawa propozycja: dobra książka+ ciasto i herbatka...:D

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.