TikTok

Co to jest ten TikTok? W dużym skrócie mówiąc to platforma krótkich filmkiów. Długo zastanawiałam się czy założyć tam konto a jednak to zrobiłam. Od kilku dni regularnie zamieszczam tam jakieś filmiki. Niesamowicie spodobała mi się ten TikTok, codziennie uczę się na nim czegoś nowego. Nie mam pojęcia dlaczego niektóre filmik mają więcej wyświetleń. Zauważyłam tylko, że te taneczne cieszą się największą popularnością. Nie wiem jeszcze co dokładnie będę nagrywać. Spodobały mi się różne challenge dlatego to je narazie tam podejmuje.


 Docelowo jednak myślę nad kręceniem czegoś komediowego bo uwielbiam ro-zśmieszać ludzi. Zobaczymy jednak co jeszcze z tego wyjdzie, na razie bawie się tym TikTokiem. Teraz jest ciężka sytuacja na całym świecie bo panuje epidemia, wiele osób chcą nie chcąc przebywa na zaległych urlopach. Ten czas można wykorzystać, właśnie teraz możecie zacząć realizować swoje pasje. Malujecie, rysujecie? A może pięknie śpiewacie lub też tańczycie? Chcecie pokazać swój talent? To zróbcieto właśnie teraz na TikToku! Pamiętajcie jednak o bezpieczeństwu jeśli mieszkacie w mieście to nie nagrywajcie tanecznych TikToków w miejscach publicznych.


Zdrowie jest najważniejsze dlatego zostańcie w domu i tam spróbujcie coś kreatywnego stworzyć! Wierze, że Wam się uda! Kieruje się zdrowym rozsądkiem! Wsiedlibyście za kółko samochodu po 3 lampkach wina? Nie bo mielibyście świadomość, że bylibyście zagrożeniem dla innych uczestników ruchu. To teraz jeśli naprawdę nie musicie iść na zakupy lub pracy, nie wychodźcie dla dobra własnego i innych.

*Jesteście odpowiedzialnymi kierowcami? Posiadacie alkomat https://www.promil-lab.pl// i gaśnicę w swoim samochodzie? Tak? To też teraz nie zapominajcie o ciągłym noszeniu przy sobie żelu antybakteryjnego do rąk! Pamiętajcie też, aby często myć dłonie!!

Koniecznie dajcie znać czy również działacie TikToku!

12 komentarzy:

 1. Słyszałam o tej platformie, ale nawet nie instalowałam apki, a może całkiem zabawnie tam być :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ja jakoś nie mogę się przekonać do tej platformy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja slyszlam o tej platformie ale nigdy nie wiedziałam o co tam chodzi :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie używam tej aplikacji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ech to nie dla mnie. Ale przyznam, że robisz z tym pozytywne rzeczy. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam kiedyś o tym, ale nigdy tam nie zaglądałam. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie korzystalam z niego. Ale podobno ma potencjał

  OdpowiedzUsuń
 8. hah fajnie :D ja jestem biernym obserwatorem ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię oglądać ale na pewni nie bd nagrywać

  OdpowiedzUsuń
 10. Ta aplikacja nie jest dla mnie. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Niezła zabawa :)) Fajna apka

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.