Nowości kosmetyczne

Z natury jestem osobą ciekawską, dlatego lubię odkrywać różne nowości kosmetyczne. Jak ich wyszukuje? Często przeglądam oferty sklepów internetowych lub aptek. Bardzo lubię testować różne maseczki i peelingi do twarzy, dlatego to je najczęściej kupuje i testuje. W łatwy sposób można odkryć nowości kosmetyczne na targach kosmetycznych. Podczas takiego wydarzenia wystarczy odwiedzić stoiska targowe różnych marek i zapoznać się z ich ofertą. Dzięki takiemu działaniu można odkryć dużo perełek kosmetycznych.


Ja kiedyś uczestniczyłam w takich targach w Krakowie i nie żałuję, bo właśnie na nich kupiłam kilka dotąd nieznanych mi produktów, które bardzo polubiłam.Ceny kosmetyków na targach nie zawsze są promocyjne, częściej można tam coś kupić w regularnej cenie niż obniżonej. Jeśli macie w swoim mieście mało drogerii, a nie lubicie zamawiać kosmetyków online, to udanie się na targi kosmetyczne w celu zakupienia trudno dostępnych produktów będzie świetnym pomysłem. Wejście na targi nie jest darmowe, kiedyś kosztowało chyba 20 złotych (bilet zwykły). Czy to dużo? Nie mnie to oceniać.


Jednak muszę dodać, że w pakiecie z biletem otrzymywało się również zawsze jakiś upominek, dawniej to były maseczki lub peelingi do twarzy o pojemności 50 ml. Z tego, co pamiętam, to podczas takich targów były też prowadzone różne prelekcje na temat urody. Gdzie odbywają się takie targi kosmetyczne w Małopolsce? W Krakowie dwa razy do roku są organizowane takie targi. Oczywiście ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną na całym świecie w tym roku pewnie odbędą się później niż zwykle. Takie targi są dwu dniowe, ale można na nich być tylko 1 dnia. Czy ja się na nie wybiorę w tym roku? Jeszcze nie wiem - czas pokaże.

Koniecznie dajcie znać czy uczestniczyliście kiedyś w targach kosmetycznych!                                           

13 komentarzy:

 1. Wszystkie targi odbywają się daleko ode mnie niestety :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie byłam na takich targach 🙂
  W tym roku stoję przed wyborem Targi Beauty lub Targi Książki (końcówka roku)
  Chyba wybiorę się na Targi Książki 😊
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń
 3. JA jeszcze nigdy nie byłam na takich targach ale mam nadzieje, ze kiedyś mi się uda :P

  OdpowiedzUsuń
 4. O rany, sądzę, że w tym roku każde targi będą pod znakiem zapytania...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę się w końcu wybrać kiedyś na takie targi :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie uczestniczyłam w targach, ale jeśli będę miała taką możliwość to na pewno się wybiorę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Targi to zawsze fajne przeżycie

  OdpowiedzUsuń
 8. Byłam nie raz na takich targach i uwielbiam je :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Great post, so interesting! :)
  If you want that we follow each other let me know by leaving a comment on my post --> https://beautyshapes3.blogspot.com/2020/03/how-do-i-keep-my-skin-moisturized.html

  OdpowiedzUsuń
 10. W ten weekend miały się W Gdańsku odbyć ekocuda i bardzo chciałam się na nie wybrać jednak w związku z całą tą sytuacją przenieśli całe wydarzenie na lipiec. W tym roku będę też na konferencji Meet Beauty w Warszawie i tam też będą takie stoiska :) bardzo lubię poznawać nowe marki i nowe kosmetyki

  OdpowiedzUsuń
 11. ja w sumeinigdy nie jeżdzę na takie tagri :D nie wiem jakoś nigdy mi nie podordze ;D

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.