System ERP sposobem na sukces firmy?!

Nie ma jednego sprawdzonego sposobu na sukces, tak samo nie istnieje wyłącznie jeden system ERP. Wszystko się od siebie różni, blogi, portale, przedsiębiorstwa. Za każdą firmą stoi człowiek, to jego wybory decydują o powodzeniach i rozwoju danego biznesu. Każdemu zależy na dobrych zarobkach, nikt nie lubi popełniać błędów. Wiele też jest osób, które nie lubią inwestować, nie chcą pomocy, mimo, że jej potrzebują. Osoby działające w mediach społecznościowych ostatnio coraz częściej zatrudniają managerów, bo chcą więcej zarabiać. Różnie takie współprace się kończą, ale zawsze coś wnoszą, uczą jak postępować w przyszłości podczas zawierania nowych umów. Wszystko można zmienić, coś może trwać rok lub kilka lat.


System ERP ma swoją licencję, która kiedyś się kończy, możecie teraz wykupić modułową, później serwerową nic nie stoi na przeszkodzie. Zmiany wychodzą na dobre, uczą, to dzięki nim osiągamy sukcesy, dlatego uważam, że warto zainwestować czas i pieniądze we wdrążenie systemu ERP! W szkole na studiach każdy zdobywał wiedze i umiejętności, z jakich do dziś korzysta. Posiadanie tego oprogramowania pozwala nie tylko zarządzać dobrze przedsiębiorstwem obecnie, ale też później, bo no uczy jak postępować w różnych sytuacjach. Inwestycja łączy się czasem z wyrzeczeniami, myślę jednak, że warto zdecydować się na system ERP, jeśli zależy Wam na rozwoju własnej firmy! To tak jak z warsztatami, wykupujesz je, uczestniczysz w nich, bo chcesz zdobyć nowe umiejętności. Szkoleniowcy mogą być różni, ale jeśli nie weźmiesz udziału w tych szkoleniach, to nie dowiesz się, co zyskasz dzięki nim.

Więcej na temat systemu ERP znajdziecie tutaj: https://humansoft.pl/qlik-sense/

Koniecznie dajcie znać czy już korzystaliście z tego oprogramowania!

5 komentarzy:

 1. Nie słyszałam, musze wiecej o tym poczytać :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/08/basilurtea-naturalna-herbata.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Ekstra wpis :) Jeden z lepszych, masz dar do pisania

  OdpowiedzUsuń
 3. Blog o kosmetologii, urodzie, makijażach... i nagle jakiś artykuł o ERPie? Co to ma wspólnego z tematyką bloga? xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużą zaletą systemów ERP jest fakt, że można je wdrożyć niemalże w każdej firmie, i sprawdzi się idealnie, niezależnie od jej wielkości. Ważne jest także jego elastyczność oraz możliwość dopasowania do każdej branży, szczególnie jeżeli firma zajmuje się produkcją. Polecam także poczytać tu na stronie o szczegółach zastosowania tych systemów.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.