Już wiem jak skutecznie oczyścić cerę w domu!

Nie wiem, z jakiego powodu, ale byłam sceptycznie nastawiona do 4 intensywnych zabiegów korygujących niedoskonałości marki tołpa. Lubię kosmetyki tej firmy, ale jakoś nie wierzyłam w skuteczność tego produktu. Jak się potem okazało, moje założenia o braku skuteczności poniższego zestawu były błędne. 


Zanim jednak doceniłam działanie 4 intensywnych zabiegów korygujących niedoskonałości, to musiałam doświadczyć szoku. Po wykonaniu dwóch pierwszych kroków (przetarcie chusteczką złuszczającą twarzy, aplikacja serum) było wszystko w porządku, lecz po przejściu do trzeciego etapu już nie było tak kolorowo. 


Byłam przerażona, gdy po zmyciu maseczki moja cera stała się cała czerwona. Wtedy naprawdę przez chwilę myślałam, że doszło do jakiegoś poparzenia lub, że coś mnie uczuliło. Spanikowałam, liczyłam na to, że wszystko zniknie po nałożeniu kremu korygującego z zestawu i tak się na moje szczęście stało.


Gdy moja cera wróciła do stanu sprzed użycia 4 intensywnych zabiegów korygujących niedoskonałości, czyli normalnego, to stałam się najszczęśliwszą kobietą na świecie (oczywiście w danym momencie).


Dzięki temu, że sięgnęłam po 4 intensywne zabiegi korygujące niedoskonałości, mogłam się cieszyć niezwykle gładką i jednolitą cerą. Gdy użyłam za kilka dni ponownie wyżej wspomnianego zestawu, to zauważyłam, że już nie wystąpiło u mnie zaczerwienienie.


Myślę, że pojawiło się ono u mnie podczas 1 zabiegu, ponieważ moja cera była mocno zanieczyszczona. Za sprawą 4 intensywnych zabiegów moja cera zaczęła lepiej wyglądać, stała się jednolita, matowa, ale też niezwykle miła w dotyku.


Dzięki temu zestawowi, moja cera, jej stan uległ znaczniej poprawie, niedoskonałości uległy zmniejszeniu, dlatego uważam ten produkt za bardzo dobry. Wiem, że publikuje sporo postów o produktach marki tołpa i pewnie myślicie, że moje zadowolenie z nich nie jest prawdziwe, bo pewnie łączy się ze współpracą z marką tołpa ale to nieprawda, bo nie jestem w żaden sposób związana z tą firmą.


Jeśli Wam zależy na dobrym oczyszczeniu cery, a nie macie możliwości skorzystać z profesjonalnych zabiegów w gabinecie kosmetycznym np. peeling kawitacyjny, to polecam Wam zakupić ten zestaw, by móc cieszyć się ładną cerą każdego dnia.


Koniecznie dajcie znać czy używaliście już 4 intensywnych zabiegów korygujących niedoskonałości! Napiszcie też jakie produkty marki tołpa polecacie mi jeszcze przetestować.

15 komentarzy:

 1. Każdy kosmetyk z tej marki który uzywałam albo mnie uczulił albo podrażnił... także ja tołpy nie polecam...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Produkty widzę pierwszy raz, ale jak tak działają świetnie muszę je wypróbować może i mi pomogą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam ten zestaw już od jakiegoś czasu, ale nie używałam ze względu na ostrzeżenia o promieniowaniu słonecznym i ochronie itd. Dopiero w październiku mam zamiar go zrobić, żeby przejść 4 zabiegi jeden po drugim ;) Zobaczymy co to będzie bo mam bardzo głęboko osadzone zaskórniki i nic na nie nie działa ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię kosmetyki marki Tołpa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tego zabiegu. Mam złe relacje z Tołpą.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy ich nie używałam, ale warto się im przyjrzeć bliżej 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. musze koniecznie wypróbować, bo moja cera wymaga oczyszczenia

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie wiedziałam że jest na rynku taki produkt. Chętnie się zaopatrzę, bo niedoskonałości to niestety zmora mojej twarzy. Mam tylko nadzieję, że będę na tyle konsekwentna aby po zakupie produktu odbywać ten 4-etapowy rytuał :)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń
 9. Pierwsze widzę taki zestaw! A Tołpę uwielbiam :) Z pewnością sięgnę po te kosmetyki gdy będę mieć okazję.

  OdpowiedzUsuń
 10. Oczyszczanie to podstawa. Trzeba sporo się naszukać, żeby znaleźć idealny kosmetyk

  OdpowiedzUsuń
 11. Samodzielne oczyszczenie skóry nie jest takie trudne, jak mogłoby się początkowo wydawać...

  OdpowiedzUsuń
 12. ja kupuję w aptece tylko jak na złość zapomniałam nazwę

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.