Gdzie zoorganizować spotkanie integracyjne?

Podjęcie pracy, rozpoczęcie studiów, to zawsze łączy się ze zmianą otoczenia. Ja bardzo lubię poznawać nowe osoby. W dzisiejszych czasach zapominamy, by dbać o dobre relacje z ludźmi. Przy codziennych obowiązkach często nikt nie mam czasu na spokojną rozmowę. Gdy jednak znajdziemy chwile na spotkanie, to zazwyczaj ze znajomymi udajemy się do kawiarni. W mniejszych miastach jak Nowy Sącz, w jakim mieszkam, takie miejsca nie są zatłoczone, gorzej jest w byłej stolicy Polski, czyli Krakowie. Nie lubię huku, dlatego też przebywanie ze znajomymi w miejscach (lokalach) gdzie jest sporo ludzi, nie jest dla mnie przyjemne. Choć jestem osobą energiczną, to zdecydowanie wolę spokój podczas spotkań.


Gdy jestem sama, to duża ilość osób w danym miejscu mi nie przeszkadza, inaczej jest, gdy jestem z kimś, bo wtedy chce się skupić na rozmowie, kogoś wysłuchać. Jak wiecie uczestniczyłam w wielu spotkaniach blogrskich i najlepiej wspominam te organizowane w miejscach, gdzie nie ma tłumów ludzi lub salach konferencyjnych (na stronie omnioffice.pl znajdziecie więcej informacji na temat wynajmu tego typu sal). Nie lubię ścisku, chce podczas jakichkolwiek spotkań integracyjnych czy też warsztatów chce czuć się swobodnie. Wole udać się z nowo poznanymi znajomym na kawę w jakieś ustronne miejsce niż obleganą przez mnóstwo ludzi restauracje. W moim mieście jest sporo kawiarni, jeśli dziś miałabym wskazać tą, do jakiej najchętniej bym się udała w najbliższym czasie, to na pewno padłoby na Kawiarnie w Galerii BWA Sokół w Nowym Sączu (Klub Sztuki). Dlaczego? Bo tam panuje cisza i co najważniejsze jest balkon, na jakim w odosobnieniu można wypić w wieczornych, jak i porannych godzinach aromatyczną kawę.


Koniecznie dajcie znać, jakie Wy miejsca lubicie. Napiszcie też co myślicie o organizowaniu spotkań blogerskich/integracyjnych w salach konferencyjnych.

7 komentarzy:

 1. Spotkanie blogerskie wolałabym zorganizować w jakieś przytulnej knajpce, kawiarni :) Tam też sama lubię chodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również lubię poznawać nowe osoby :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem nie jest ważne miejsce jeśli ludzie są świetni i warto się z nimi spotkać 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Też nie lubię tłumów i hałasu. Dobrze, że można znaleźć takie miejsca, ciekawa jestem jak by to wyglądało u nas :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Również nie lubię tłumów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Aromatyczna kawa na tarasie...kupiłaś mnie tym:D

  OdpowiedzUsuń
 7. też nie lubię ścisku i tłoku dlatego najbardziej podobają mi się imprezy w plenerze :D świeże powietrze i aktywny wypoczynek to jest to co lubię :) nasz szef to zapalony sportowiec więc sam sugeruje np. dmuchane tory przeszkód, trampoliny, biegi miejskie, czy łyżwy :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.