Spontaniczność

W dzisiejszych czasach każdy wszystko planuje, zapisuje. Mało jest osób, które działają bez zastanowienia tak samo, jak mało jest osób, które budzą się rano same odruchowo, a nie po usłyszeniu budzika. Spontaniczność jest teraz tak mało spotykana, szkoda, bo to ona może sprawić wiele radości, przykładowo jesteś w domu, nie chce Ci się nigdzie wchodzić, a nagle wpada do Ciebie koleżanka i wyciąga Cię do kina - świetnie prawda?


Działanie z zaskoczenia jest rzadkością w dzisiejszych czasach, co jest bardzo smutne. Ostatnio sama zrobiłam jedna rzecz bezzastanowienia i muszę przyznać, że świetnie się bawiłam, odpoczęłam może nie fizycznie, bo podróż nawet ta krótka zawsze jest trochę mecząca, ale psychicznie jak najbardziej Polecam zatem i Wam kiedyś nic nie planować tylko wsiąść do autobusu czy też samochodu i gdzieś jechać choćby na kilka godzin, żeby odpocząć i móc na chwile oderwać się od codzienności. Koniecznie napiszcie, jak to jest u Was? Działacie spontanicznie?

*Z innej strony:

Szukacie pudełek do przeprowadzki?
Potrzebujecie zaprowadzić porządek w biurze?
Posiadacie magazyn lub hurtownię?
A może zajmujecie się archiwizacją?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to koniecznie zajrzyjcie na stronę tekpak.pl firmy posiadającej w swojej ofercie przeróżne opakowania kartonowe.

8 komentarzy:

 1. Pod koniec w słowie nie planować masz błąd (zjadłaś ć i musisz oddzielić spacją nie od planować ) mam nadzieję że się nie gniewasz :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja staram się być spontaniczna, ale czasami nie wychodzi mi to na dobre :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie spontaniczne podróże itp. są najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja jednak staram się, żeby w moim życiu nie brakowało tej spontaniczności. Tak jak zauważyłaś, zazwyczaj wiąże się to z pozytywnymi doświadczeniami

  OdpowiedzUsuń
 5. W sumie u mnie niedługo szykuje się przeprowadzka wiec pudełka si,e przydadzą heheh

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/01/valentines-day-zakupowemodowe-propozycje.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasami brak czasu na spontanicznosc ale myślę ze jest potrzebna w życiu:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdarza mi się czasami zrobić coś spontanicznie:)

  xxBasia

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.