Ekspert skóry wrażliwej

Odkąd na półkach sklepowych pojawiły się płyny micelarne, to zaczęłam ich używać. Polubiłam je głównie za szybkie i efektywne działanie. Płyn micelarny marki Mixa już dawno chciałam przetestować.


Byłam bardzo zadowolona z mleczka do oczyszczania skóry twarzy firmy Mixa, dlatego też tak bardzo chciałam sięgnąć po wyżej wspomniany płyn micelarny i to zrobiłam, nie żałuje, bo okazał się delikatny i skuteczny zarazem właściwie dalej jest, bo nie zdążyłam go jeszcze zużyć do końca.


Oczyszczanie nimi skóry twarzy przebiegało w większości przypadków bardzo błyskawicznie. Nigdy po jego zastosowaniu nie miałam problemu z zaczerwienioną skórą twarzy ani też pieczeniem i łzawieniem oczu.


Zawsze po jego użyciu moja cera była dobrze oczyszczona, delikatna, miękka jednym słowem idealnie przygotowana na nawilżanie.


Nie zdarzyło się, żebym usuwała nim makijaż, bo do tego zadania wykorzystuje inne produkty, dlatego też nie jestem w stanie Wam napisać, jak radzi sobie z jego zmywaniem.


Oceniam go bardzo dobrze nawet na równi z płynem micelarnym marki Enilome, ale nie przez podstawową cechę - brak zapachu, lecz to świetne działanie, dlatego z czystym sumieniem Wam go polecam!


Koniecznie napiszcie, czy używaliście już płynu micelarnego marki Mixa i jak się u Was sprawdził.

*Z innej strony:

Marzycie o salonie z panoramicznym widokiem?

Chcecie móc w przydomowym ogrodzie odpoczywać po ciężkim dniu pracy?

Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na studioatrium.pl

8 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy produkt, nie miałam okazji go używać

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś go miałam i był całkiem przyzwoity :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaje mi się, że miałam ten płyn, ale tak średnio się sprawdził :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam kiedyś próbki kremu, ale mi nie pasował.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam go, lubię płyn od Nivea. Natomiast z Mixy miałam krem i był średni

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.