Cofnąć czas

Nigdy nie zrozumie osób, które mówią, że nie cofnęłyby czasu i nie zmieniłyby nic w swoim życiu. Ich argumenty typu: „Nie usunęłabym żadnego wydarzenia ze swojej przeszłości, bo wtedy mógłbym nie osiągnąć tego, co już mam”, kompletnie do mnie nie trafiają. Gdy słyszę takie słowa, szczerze odbieram to za strach. Dla mnie takie myślenie jest co tu dużo mówić zwyczajnie bezsensowne. Ludzie, którzy nie chcieliby wnieść zmian w swojej przeszłość, według mnie tak naprawdę są mało ambitni.


Pomyślcie sami, perfekcjonista osoba, która chce coś w życiu osiągnąć, nigdy nie jest z siebie zadowolona, zawsze chciałaby coś poprawić zatem i to ona najczęściej osiąga sukcesy. Osoba ciągle dumna z siebie, która nie wniosłaby żadnych zmian w swojej przeszłości, która nie dąży do ideału w żadnej kategorii tak naprawdę stoi w miejscu. Pewnie przyszło Wam na myśl skoro ta pierwsza osoba, nigdy nie jest zadowolona z siebie w stu procentach, to nie jest szczęśliwa i jest to bzdura, bo jest momentami, zwłaszcza gdy otrzymuje jakieś wyróżnienie, pochwały. Koniecznie napiszcie, co Wy myślicie na ten temat. Podzielcie się koniecznie swoimi spostrzeżeniami!

*Z innej strony:

Busem do Holandii na wakacje?
Why not?!
Po więcej informacji zapraszam na: juzwa.pl

6 komentarzy:

 1. Nie ma dnia żebym nie chciała cofnąć czasu i naprawić coś z przeszłości, bardzo żałuje że tak się nie da. :D
  A zazdroszczę z jednej strony osobom,które nie czują takiej potrzeby jednak z drugiej strony wydaje mi się,że takie osoby nie widzą kompletnie tego,że do jednej sytuacji jest tysiąc rozwiązań. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmienienie przeszłości nie jest możliwe, lepiej skupić się na przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja kiedys nie miałam pomysłu na sebie, stałam w miejscu nie miałam marzeń...Od czasu gdy poznałam chłopaka takiego który popchał mnie na powierzchnie pokazał jak zyc jestem własnie ta osoba która chce coś osiagnac która walczy i wszystko zdobywa cięzka praca i jestem dumna z siebie a zarazem ciagle niezadowolona i chce jeszcze wiecej od siebie :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/01/valentines-day-zakupowemodowe-propozycje.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja w sumie nie chciałabym nic zmienić, ale nie dlatego, że nie jestem ambitna, ale dlatego, że właśnie czuję, że nawet złe doświadczenia są po coś. Bolesne, ale jednak czegoś nas tam mają uczyć. Może to naiwnośc, nie wiem, ale tak czuję

  OdpowiedzUsuń
 5. To prawda czas ucieka, a błędów nie da się naprawić, można ich jedynie nie popełniać kolejny raz. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdyby tak się dało cofnąć czas...

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.