Wykład o metodzie Feldenkraisa i pokaz produktów marki Forever

Dziś czyli 20 grudnia miałam okazje uczestniczyć w bardzo ciekawym spotkaniu w przepięknej Kawiarni Obłoczek Cafe mieszczącej się w Nowym Sączu, której wystrój mnie zauroczył - stoliki stworzone z palet, obrazy, lampy podobne do tych dostępnych tutaj: http://www.e-klosz.pl/ kwiaty, latarenki, poduszki - naprawdę już na pierwszy rzut oka po wejściu do tego cudownego miejsca można zauważyć, że to wszystko zostało dobrane z wyczuciem po to by stworzyć przyjazne i zarazem ciepłe wnętrze w jakim będzie można poczuć się jak we własnym domu. Podczas wykładu lek. med. Aldony Chróściewicz dowiedziałam się na czym polega Metoda Feldenkraisa i przede wszystkim kim był twórca myśli: "Uczynić niemożliwe możliwym, trudne – łatwym, a łatwe eleganckim" - jak się okazało doktorem, który od młodzieńczych lat interesował się Judo wykazując ponadprzeciętne zainteresowanie, m.in. w kierunku zrozumienia mechaniki ludzkiego ciała oraz efektywności jego ruchów i w późniejszych latach co mnie bardzo zaskoczyło stał się nałogowym palaczem. 


Po bardzo ciekawym wykładzie nastąpiła prezentacja produktów marki Forever jakie zostały stworzone na bazie miąższu aloe vera, które każdy z uczestników miał możliwość przetestować i jeśli chciał mógł mieć wykonaną przy ich pomocy maskę na dłonie jaka miała za zadanie poprawić ich stan (dogłębnie je nawilżyć) - ja z tej propozycji skorzystałam i naprawdę efekt po bardzo mnie zaskoczył dłonie były bardzo miękkie, gładkie. Na sam koniec wzięłam udział w zajęciach praktycznych Metodą Feldenkraisa (co było czymś dla mnie totalnie nowym), jeszcze chwilę porozmawiałam z Panią Aldoną, dopiłam przepyszną kawę latte macchiato i się pożegnałam ale nie na zawsze bo 29 grudnia we wtorek (po świętach) jest tam organizowane następne spotkanie na jakie ja oczywiście się wybiorę bo to bardzo mi się podobało!

A teraz zdjęcia!


Miła informacja dla Was: już po świętach zostanie zorganizowany na moim blogu lub fanpage'u konkurs w jakim będziecie mogli wygrać produkty marki Forever także zachęcam do śledzenia mnie na bieżąco. =)

3 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.