Kiermasz Ozdób Bożonarodzeniowych

Nie wiem jak w waszych miastach ale w moim jakiekolwiek przedświąteczne kiermasze i nie tylko zawsze odbywały się na tak zwanym Rynku pod Ratuszem. W takich dniach ludzie rozkładali większe jak i mniejsze namioty typu: http://www.mastermarket.com.pl/namioty/magazynowe-przemyslowe/ i sprzedawali prze różne rzeczy: przetwory, aniołki, bombki, pierniki do słownie wszystko dlatego mocno zadziwiło mnie to gdy weszłam do Galerii Handlowej i zobaczyłam ustawione stoiska z ozdobami świątecznymi wykonywanymi przez osoby tam sprzedające niektóre nawet przebrane w stroje regionalne. Jeśli jesteście ciekawi jakie cudeńka wypatrzyłam na tym kiermaszu to zapraszam do oglądnięcia poniższych zdjęć.Koniecznie napiszcie czy w waszych miastach też odbywają się takie kiermasze.

12 komentarzy:

 1. Uwielbiam rękodzieło i bardzo lubię takie kiermasze, w mojej miejscowości też takie są :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne rzeczy ;)) w Krakowie jest taki kiermasz ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia! U mnie też są za tydzień organizowane takie targi, więc mam nadzieję że uda mi się na nie pójść. :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. bedę robić na prezent dla koleżanki własnie taką słodką choineczkę :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne rzeczy...ja na takim typowym kiermaszu nie byłam, lecz ozdoby na pewno takie sprzedawane są i u mnie gdzieś ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie chyba za tydzień mają się odbyć takie targi (ale na małą skale bo i rynek całkiem nowy) :) Wole te w Krakowie tam klimat bardziej magiczny ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. W nas w miasteczku był oczywiście taki kiermasz, jak co roku :) Uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Strasznie lubię chodzić po takich miejscach :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkie piekne. Ja jednak nie kupuję gotowych ozdób bo robię swoje własne.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.