Skojarzenia?!

Bransoletka wykonana z rzemyka skórzanego, bez zapięcia na karabińczyk, ozdobiona srebrną zawieszką w kształcie pęku kluczy przykuła moją uwagę zawieszką, która od razu skojarzyła mi się z zakładem karnym, strażnikiem, który otwiera lub zamyka cele zatem moim ulubionym filmem "Skazany śmierć" dlatego mój wybór padł na tą bransoletkę.

Bransoletka wykonana z rzemyka skórzanego, ozdobiona srebrną zawieszką w kształcie piły urzekła mnie tak jak poprzednia bransoletka zawieszką, która tym razem skojarzyła mi się z  Jamesa Wana reżyserem filmu "Piła" zatem horrorem, który wywołuje strach, przerażenie, grozę - przyznam szczerze lubię takie "mroczne" dodatki dlatego teraz jestem posiadaczką tej bransoletki.
Bransoletka wykonana z drewna,malowana i lakierowana w kolorze czerwonym ozdobiona srebrną zawieszką - koło z napisem NEVER NEVER GIVE UP była niespodzianką ale czy trafną? Tak, bo jej kolor od razu skojarzył mi się z: szminką w odcieniu, który bardzo lubię, "Piratami z Karaibów" a dokładniej z Jack Sparrow (Johnny Depp) jego głową przewiązaną chustą w podobnym kolorze (dziwne skojarzenie ale tak było) i jego upartością - taką samą jak moją.

Bransoletka wykonana z rzemyka skórzanego, bez zapięcia na karabińczyk, ozdobiona srebrną zawieszką -  kłódką w kształcie serca była dla mnie także zaskoczeniem gdyż sama jej nie wybrałam - jestem za FREEDOM nie szukam miłości więc niestety ta bransoletka do mnie nie pasuje.

Kolczyki kuleczki wykonane z drewna,malowane i lakierowane w kolorze czerwonym również były niespodzianką niestety tym razem nie trafną - nawet słabość do Jack Sparrow nie przekonała mnie do nich gdyż na co dzień noszę oszukane tunele do uszu w kształcie kastetów - nie zdradzę dla czego.

Powyższe bransoletki są nietypowe, kolczyki bardzo lekkie.

Każdy powyższy produkt kosztuje 5 złotych więc nie majątek!

 Lubicie tego typu bransoletki, kolczyki czy wręcz przeciwnie?

Kupujecie dodatki (dotyczy - bransoletek z zawieszkami) tylko dla tego, że Wam się podobają czy też dla tego, że z czymś Wam się kojarzą? 

18 komentarzy:

 1. Bardzo fajne chyba muszę coś kupić nowego na rękę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne bransoletki,ciekawa jest ta z piłą,ale nie wiem czy bym ją nosiła ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie bransoletki ;)) . A film Skazany na śmierć uwielbiam <3 .

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne są , niebieska wpadła mi w oko ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kluczyki i piła fajna :) I też lubię te 2 filmy :D
  Ja raczej nie noszę bransoletek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładne te bransoletki, oryginalne. :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam pełno jakiś dziwnych bransoletek. Ale skojarzenia z filmami bardzo fajne i oryginalne ;)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.