Nadchodzi wiosna

piątek, marca 18, 2022
Już za 2 dni nastanie astronomiczna wiosna. Wiosna to moja ulubiona pora roku. Lubię ją za długie jasne dni, kolorowe kwiaty i latające motyle, które rozsiewają magię i są zapowiedzią dobrych zmian.

Choć często spaceruje, to pierwsze oznaki wiosny dostrzegłam zaledwie trzy dni temu. Dokładnie 15 marca zobaczyłam pierwszego żółtego motyla, a 13.03 dostrzegłam wyrastające z ziemi śnieżnobiałe przebiśniegi


Obraz z Pixbay

Na zewnątrz jeszcze nie jest bardzo ciepło, pogoda jest trochę kapryśna, dlatego natura powoli budzi się do życia. Lubię wiosenne powietrze i słońce, bo ono dodaje mi energii do działania oraz pozytywnie wpływa na moje samopoczucie

O dobry nastrój warto dbać jeśli chce się żyć szczęśliwie. Pielęgnowanie szczęścia pomaga w walce ze stresem i wpływa na naszą produktywność, dlatego warto włączyć do swojego codziennego harmonogramu relaks


Obraz z Pixbay

W zaplanowaniu odpoczynku może pomóc Ci kawa, która jest doskonałym pretekstem do przerwy w pracy. Ja jestem miłośniczką kawy, uwielbiam od niej zaczynać dzień. Zawsze wypijam ją po zjedzeniu śniadania. W ciągu dnia wypijam 3 kawy z dodatkiem mlekiem. A Wy lubicie pić kawę?

Obraz z Pixbay

Znalezienie równowagi jest bardzo ważne. Chaotyczne myśli zabierają energię, dlatego warto nauczyć się je kontrolować. Joga pomaga się wyciszyć i odpocząć dlatego polecam Wam czasem wybrać się na takie zajęcia do pobliskiego klubu fitness lub szkoły jogi. Sama praktykuję/ćwiczę jogę i widzę jak pozytywnie wpływa nie tylko na moją postawę i mięśnie, ale też w pewien sposób na umysł i emocje.

Obraz z Pixbay

Koniecznie napiszcie w komentarzu czy cieszycie się z nadejścia wiosny! Dajcie też znać czy planujecie jakiś remont w domu na wiosnę. Ja sama nie zaplanowałam żadnych prac remontowych na kwiecień/maj ale jeśli Wy np. myślicie o renowacji posadzki to zapraszam Was do odwiedzenia strony internetowej firmy VAWNIK S.C, która od 10 lat zajmuje się odnową podłóg. Pięknego dnia! :)

*Wpis zawiera płatne treści sponsorowane.

2 komentarze:

  1. Heja! Co do kawy- bardzo lubię, choć kiedyś lubiłam jeszcze bardziej. Też cieszę się na tę nadchodzącą wiosnę i na to ciepełko.. Pozdrawiam!

    zapraszam również do siebie :-)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.