Hobby

Każdy ma inne zainteresowania. Jedni ludzie czas wolny spędzają na wykonywaniu zdjęć a inni na bieganiu. Ja lubię uczyć się nowych rzeczy i zdobywać nowe umiejętności dlatego moja lista zainteresowań ciągle się wydłuża. Posiadanie pasji to coś pięknego, to pozwala się rozwijać. Czasem trudno pogodzić swoje hobby z pracą, ale wierze, że jest to możliwe dzięki dobrej organizacji
Obraz: pixbay.com

Nie we wszystkim trzeba być od razu profesjonalistą, ale ważne, żeby doskonalić umiejętności w jakiejś dziedzinie i po prostu lubić to, co się robi. Nie musisz ukończyć studiów artystycznych, żeby malować obrazy. Jeśli chcesz, to je maluj! Rozwijaj swoje umiejętności! Ucz się nowych technik malarskich i czerp z tego radość!
Obraz: pixbay.com

Jeśli chcesz stworzyć bloga i zacząć publikować posty to nie odwlekaj tej decyzji na później, tylko po prostu go załóż i zacznij pisać. Możesz to zrobić sam lub może Ci w tym pomóc jakaś zewnętrzna firma, która w projektowanie stron www angażuje doświadczonych specjalistów.
Obraz: pixbay.com

Ja bloga założyłam w 2014 roku i nie żałuje tej decyzji, bo dzięki niemu polubiłam fotografie, nauczyłam się obsługi różnych programów i poznałam wielu inspirujących ludzi. Mój blog nie jest doskonały, bo ja też taka nie jestem. Nie publikuje na nim regularnie i Ty też nie musisz - rób to, wtedy gdy uznasz to za stosowne.
Obraz: pixbay.com

Zdjęć też nie wykonuję jakoś specjalnie regularnie. Robię to, wtedy gdy sprzyjają ku temu warunki (jest słonecznie) i wtedy gdy po prostu chcę to robićObraz: pixbay.com


Robienie czegoś pod presją czasu nie jest łatwe i ogranicza. Hobby ma nam dawać radość, dlatego pamiętajcie o wygospodarowaniu sobie dla niego odpowiedniej ilości czasu.


Co lubicie robić w wolnym czasie? Napiszcie jakie macie hobby w komentarzu! ❤️

*Wpis zawiera płatne treści sponsorowane.

23 komentarze:

 1. No i super! Jeszcze kiedyś blogowałam sporadycznie, a teraz robię to dość regularnie i mam naprawdę wielką frajdę! Mega się cieszę z tej zajawki i fakt- staram się w tym w jakiś sposób rozwijać. Masz super pasje:D Powodzenia w realizowaniu wszystkich Twoich założeń. Ściskam;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam kilka hobby jak śpiew fotografia i staram sie o nie dbać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz rację , hobby jest bardzo ważne w życiu człowieka.Choć znam parę osób które żadnego nie mają i chyba dlatego długo walczą z depresją.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja dzięki blogowaniu też się bardzo dużo nauczyłam, co w zasadzie teraz, po latach przekładam na pracę zawodową :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnimi czasy blogowanie to moje największe hobby ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz świetne pasje! Moją największą jest blog ;) W sumie, nie mam innych, w które byłabym tak wkręcona jak w blogowanie :D Cudowny, inspirujący wpis :)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
 7. Bo w zyciu trzeba mieć zajęcie, odskocznię.

  OdpowiedzUsuń
 8. Posiadanie hobby jest bardzo ważne w życiu ;) Ja mam kilka ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. My też założyłyśmy bloga w 2016 i też dzięki temu pokochałyśmy fotografię :)

  Pozdrawiamy 🙂
  www.twinslife.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgadzam się z Tobą, że hobby ma sprawiać radość. Ja w wolnym czasie uwielbiam śpiewać i doskonalić techniki wokalne :D Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Moją pasja, hobby są paznokcie i fotografia. Uwielbiam robić zdjęcia - przyrody, krajobrazów, kosmetyków, jedzenia :) Chciałabym zagłębić swoją pasję i pójść w kierunku fotografii kulinarnej :)) A paznokcie robię sobie, robię koleżanką - taka praca po pracy, która daje mi dużo frajdy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. One of my hobbies is the photography indeed
  xx

  OdpowiedzUsuń
 13. Najlepiej połaczyć pracę z pasją

  OdpowiedzUsuń
 14. Na hobby zawsze trzeba znaleźć czas ❤

  OdpowiedzUsuń
 15. Moją największą pasją jest robienie zdjęć i ogrodnictwo :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Moim hobby jest blog no i oczywiście jedzenie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Kocham zaszyć się w ciszy i wylewać myśli na papier w postaci wiersza, lub przemyśleń. Dlatego też zaczęłam pisać bloga. Pozdrawiam serdecznie 😘

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie sposób się nie zgodzić z tym, co piszesz. Ja dzięki blogowi zaczęłam się uczyć fotografii produktowej i obróbki zdjęć, poza tym moją wielką pasją jest fotomodeling, do którego wróciłam po latach. Pasja jest potrzebna w życiu każdego człowieka. Inaczej się nudzi i ma głupie pomysły 😜

  OdpowiedzUsuń
 19. Ważne by lubić to co się robi

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.