Manicure w domu

Malowanie paznokci wielu osobą sprawia problem i wcale mnie to nie dziwi, bo sama kiedyś nie umiałam równo ich pomalować. Notorycznie zalewał skórki. Nie umiałam też nadać paznokciom ładnego kształtu.


Mój manicure nie był trwały, tak naprawdę codziennie musiałam malować paznokcie od nowa. Popełniałam mnóstwo błędów, nie używałam bazy, czasem za dużo nakładałam lakieru i nie utrwalałam manicure topem.


Wszystkiego jednak nauczyłam się z czasem. Długie schnięcie lakieru zawsze mnie denerwowało, dlatego postanowiłam zamienić lakiery klasyczne na hybrydowe i nie żałuję tej decyzji, bo teraz przez prawie dwa tygodnie mogę cieszyć się estetycznie wyglądającym manicure.


Nie posiadam frezarki ani myjki ultradźwiękowej do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych tylko jednorazowe pilniki dlatego wykonuję manicure wyłącznie sobie. Jak mój manicure wygląda na co dzień możecie zobaczyć powyżej.


Więcej o myjkach ultradźwiękowych przeczytacie tu: http://myjultradzwiekami.pl/

Koniecznie dacie znać, na jaki kolor najczęściej malujecie paznokcie! Napiszcie o tym w komentarzu!

14 komentarzy:

 1. Ja tez sama sobie robię paznokcie :) Z początku nie wyglądało to rewelacyjnie ale z czasem doszłam do wprawy :) od chyba 3 lat robię sobie hybrydy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już nie robię sobie sama paznokci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też wolę hybrydy ,zwykłych lakierów nie używam już.
  Cały czas się uczę, z malowaniem paznokci nie mam już zbyt dużych problemów, natomiast budowanie paznokcia żelem to dla mnie ciężki orzech do zgryzienia 😁
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Też robię sobie sama paznokcie:) Kiedyś próbowałam robić sobie hybrydy, ale mi nie wychodziło zbyt ładnie, a lakier nawet tygodnia mi nie trzymał, więc pozostałam przy tradycyjnych lakierach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładne, zadbane pazurki, jednak ja już nie robię paznokci w domu tylko chodzę do kosmetyczki, niestety - nie mam po prostu tego drygu.
  Pozdrawiam cieplutko ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zawsze robię w domu :) wystarczy mi po prostu estetyczny manicure.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też robię sobie hybrydy w domu, na początku szło to trochę opornie ale trening czyni mistrza :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja używam zwykłych lakierów, nie muszę nigdzie biegać żeby mieć ładne paznokcie.

  OdpowiedzUsuń
 9. ja na paznokcie idę tlyko do mojej dziewczyny od paznokci :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak samo jak Ty, przerzuciłam się na hybrydy dobre kilka lat temu. I tez robię sobie pazury sama w domu. Jestem dość dobra w pracach manualnych więc od początku całkiem nieźle mi to wychodziło 😜 a frezarka to świetne urządzenie, które bardzo ułatwia zdejmowanie hybrydy

  OdpowiedzUsuń
 11. Great colour, elegant and chic!
  xoxo

  https://sosweetgirlythings.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja tam zawsze chodzę do kosmetyczki i tyle.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.