Odpoczynek #rest

Wyjście do kawiarni, kina tak samo jak udanie się na trening interwałowy wpływa na moje dobre samopoczucie. Rozmowy z ludźmi pozwalają mi zapomnieć na chwilę o problemach dlatego staram się przebywać w ich towarzystwie jak najczęściej. Uwielbiam jednodniowe wycieczki. Nie znoszę samotności. Miasto, które mnie przyciąga, w jakim czuje się wspaniale to Kraków. Gdybym miała wybrać między wyjazdem turystycznym urozmaiconym bogatym programem zwiedzania, połączonym z ćwiczeniami językowymi a zakwaterowaniem się w pięciogwiazdkowym hotelu na siedem dni wybrałabym tą pierwszą opcje bo nie cierpię monotonni. Uważam, że planowanie jest potrzebne tak samo jak spontaniczność dlatego nie neguje stosowania tej metody przed ustaleniem daty urlopu. Sama staram się żyć od niedawna tu i teraz i muszę przyznać, że daje mi to wiele radości. Efektowny odpoczynek oznacza gromadzenie sił dlatego nie zapominajcie o nim w dni wolne od pracy!

*Bogatą ofertę wycieczek po Polsce znajdziecie tutaj: http://www.jaworzyna.com.pl/

Koniecznie napiszcie jak Wy spędzacie czas wolny!

8 komentarzy:

 1. Ja mam tylko niedzielę wolne więc zazwyczaj leżę cały dzień w piżamie i nie wychylam się. Chyba że jest piękna pogoda to idę na spacer :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja Kraków bardzo lubię..Najczęściej czas wolny spędzam z przyjaciółmi na wycieczkach lub z książką i kubkiem kawy w ręce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny post :-) Kraków uwielbiam.
  . Odpoczynek od czasu do czasu też; -)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kraków jest pięknym miastem :) Kiedy mam wolną chwilę spędzam ją przed telewizorem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja bym z chęcią poleciała do Grecji i porządnie wypoczęła, a i pozwiedzać przy okazji by było miło. Marzą mi się wakacje, a tu dopiero luty, a urlop w lipcu ;)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie umiem odpoczywac i to sie chyba już zwie pracoholizmem :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/02/moro-and-black.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Kraków to piękne miasto :) wolny czas spędzam jak najbardziej aktywnie, choć zdarzają się dni że mam ochotę tylko leżeć i pachnieć haha :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja uwielbiam odpoczywać w jakimś zaciszu, z daleka od ludzi, najlepiej na łonie natury :).

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.