Wieczór filmowy dla Pań - fotorelacja, vlog

Zapewne niektórzy z Was kojarzą mojego posta z Facebook (9 lipca) w jakim zamieściłam informację, że bardzo chcę się wybrać na film pt. Magic Mike XXL i tak też się stało - tak dokładnie wczoraj go oglądnęłam na dużym ekranie. Lubię od czasu do czasu wybrać się do kina - jak każdy zapewne też lubię się dobrze bawić, oderwać się od codzienności, spróbować czegoś nowego i wczoraj doświadczyłam tego wszystkiego bo wybrałam się wieczór filmowy dla Pań czyli Kino Kobiet i to była świetna decyzja bo nie dość, że film dosłownie rozłożył mnie na łopatki to jeszcze atrakcje przed seansem filmowym wprowadziły mnie w świetny nastrój - były konkursy niektóre bardzo nietypowe - w dwóch z nich udało mi się wygrać. 


Obowiązkowym akcesorium był krawat i kapelusz - ja je wykonałam z papieru w wersji mini dlatego mogłam wziąć udział w konkursach na scenie. Ogólnie miałam nadzieje, że będzie mi towarzyszyć Agnieszka ale niestety pracowała do 21:00 ale i tak się z nią spotkałam (zobaczycie ją w filmiku). Cały ten fantastyczny seans trwał mniej więcej 3 godziny ale nie żałuje ani minuty spędzonej na nim, ponieważ był wspaniały i Wam też polecam kiedyś wybrać się na tego typu imprezę skupioną wyłącznie na kobietach.

A teraz zdjęcia!
Moje zakupy - pokarze zawartość w filmiku z nowościami:


Moje nagrody:


Zapraszam też do oglądnięcia filmiku!

15 komentarzy:

 1. Super wydarzenie.
  Chciałabym tam być...
  Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 2. Z chęcią wybrałabym się na taki seans, długo wytrwałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aga, mogłaś wyskoczyć na chwilę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow podziwiam,że tyle wytrzymałaś :)) ale zainteresowałaś mnie tym kinem kobiet może kiedyś się wybiorę u siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O na Magic Mike XXL to bym się wybrała :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam Kino Kobiet w Heliosie :) Wcale się nie dziwię, że tak ci się podobało. Sama chadzam co jakiś czas :) Można się odprężyć i spędzić miło czas w towarzystwie innych kobiet. a przy okazji można coś wygrać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sama chętnie wybrałabym się na taki seans :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.