Yves Rocher

Żel pod prysznic - Ziarna kawy z Brazylii, 200 ml: pachnie delikatnymi nutami karmelu i wyraźną nutą kawy, jego konsystencja w kontakcie z wodą natychmiast przemienia się w kremową pianę. Delikatnie oczyszcza, sprawia, że skóra staje się miękka i gładka w dotyku. Zamiast działać pobudzająco działa na mnie usypiająco - tak skłania mnie do wcześniejszego pójścia spać.
Zdecydowanie ten żel swoim ładnym designem opakowania sprawia, że natychmiast chce się go użyć! Nie jest wydajny jeżeli dozuje się go bez umiaru na gąbkę - ja tak robiłam. Dostępny jest w sklepie internetowym jak i stacjonarnym Yves Rocher.

Żel pod prysznic - Bawełna z Indii, 200 ml: działa podobnie jak Żel pod prysznic - Ziarna kawy z Brazylii natomiast już nie pachnie tak ładnie jak on i nie działa usypiająco. ;)

Cena regularna: 8.90 zł

Cena po obniżce: 7.90 zł

Żele kupiłam na promocji - trzy produkty w cenie dwóch.

8 komentarzy:

 1. Ja ostatnio zastanawiałam się w sklepie między tymi dwoma i ostatecznie wzięłam wersje cotton flower:) bardzo lubię te żele i miałam już kilka:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy raz kupowałam powyższe żele w Krakowie - też się wtedy zastanawiałam nad wyborem. Z racji tego, że otwarli Yves Rocher w moim mieście teraz kupiłam ponownie - trzy sztuki Żelu pod prysznic - Ziarna kawy z Brazylii, ponieważ najbardziej przypadł mi gustu. =)

   Usuń
 2. Miałam ten żel pod prysznic, "Cotton Flower"- pamiętam, że świetnie się go używało! :)) Miał korzystną konsystencje i bardzo przyjemny zapach. Ogólnie według mnie "YR" to bardzo dobra firma ;)

  stylstynka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam ten żel! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten pierwszy mnie bardziej kusi, głównie zapachem :) Nie próbowałam jeszcze żeli YR!

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię produkty Yves Rocher :) Wiesz na początku myślałam, że ten kawowy żel to podkład czy fluid ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam takie zapachy, muszę kupić koniecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo lubię te żele, Kwiatu bawełny akurat nie stosowałam, ale kawę uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.