Chanel Coco Mademoiselle, 20 ml

Tester Chanel Coco Mademoiselle, 20 ml: nie pachnie jak oryginalne perfumy - porównałam tester z oryginalnymi perfumami dzięki uprzejmości Pani pracującej w TIGERANDBEAR. Nie ujmuje swoją elegancką głębią - choć przynajmniej minimalnie powinien. Kojarzy mi się z perfumerią ponieważ jego zapach złudnie przypomina mi woń, która kiedyś unosiła się w Marionnaud ("kiedyś" bo już nie istnieje ta perfumeria) - jest wymieszany. Czy jest trwały?
Nie utrzymuje się od świtu do zmierzchu ani nawet kilka godzin - tak rozczarowały mnie swoją trwałością. Nie kosztuje krocie bo tylko 16 złotych. Nie wyróżnia go oryginalna fiolka z atomizerem i nakrętka - chyba, że wgniecenie i obrysowanie można nazwać "unikatowością" - tak mój tester dotarł dobrze zabezpieczony w ładnym kartoniku ale delikatnie wybrakowany. Czy warto sięgnąć po ten tester? Nie.

*Tester Chanel Coco Mademoiselle do testów nie otrzymałam od jednej z największych sieci perfumerii w Europie natomiast od www.perfumeria.in - za co mimo wszystko bardzo dziękuję.1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.