Komunikacja

czwartek, lutego 02, 2023

Najpierw uczymy się mówić potem pisać. Wszystko po toby móc się komunikować z otoczeniem, bliskimi, rodzicami. Zabawne, że od najmłodszych lat dążymy do tego, aby budować relacje z innymi ludźmi, a potem wcześniej lub później. Po latach, w dorosłym życiu unikamy nawet spotkań z niektórymi osobami. Dawnym znajomym nie otwieramy drzwi gdy dostrzegamy ich twarze np. przez wideodomofon STECH - dostępność: 5Tech... 


Tak to już jest…


Poznajemy się, zaprzyjaźniamy, a potem zapominamy o sobie. Choć może nie do końca, bo o kimś, kto był dla nas kiedyś ważny, nie jest tak łatwo zapomnieć.Dlaczego? Czy to wszystko przez niedomówienia? Nie sądzę, raczej przez smutne zdarzenia. Historia znajomości z drugim człowiekiem nie zawsze jest kolorowa. Łatwo w życiu o konflikty i nieporozumienia.


Przykre wspomnienia pozostają i sprawiają ból.


W życiu nie ma relacji nieistotnych, ponieważ każda czegoś uczy.
Relacje z innymi ludźmi są jak fragmenty opowieści, w której to my jesteśmy głównymi bohaterami, bo niosą ogrom  informacji o nas samych. Czy są potrzebne? Myślę, że tak, bo często pomagają przejrzeć na oczy i zmotywować do wprowadzenia zmiany w życiu. 


O czym warto pamiętać?


O tym, że… Każdy może czasem się pogubić… 


Czy wierzycie w prawdziwą przyjaźń? Jeśli chcecie, to napiszcie o tym w komentarzu.


Życzę Wam pięknego dnia i wszystkiego dobrego! ♡


*Ważne: [Materiał reklamowy!]

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.