Przyzwyczajenia

czwartek, kwietnia 14, 2022
W krótkim czasie można wprowadzić dobre nawyki w życie i tak samo szybko można się do czegoś przyzwyczaić. Myślę, że łatwiej jest się zaaklimatyzować do nowego otoczenia i tym samym przyzwyczaić do wszystkiego, co nowe osobą otwartym na zmiany. Otwarci ludzie są ciekawi życia i szanują, czyjeś odmienne zdanie na jakiś temat. Rozmowa z drugim człowiekiem to nieodłączny element naszej codzienności. Niektórzy ludzie lubią dużo mówić, a inni nie chętnie angażują się w rozmowę.  


Obraz z Pixbay

To tak samo jak jedne osoby wolą słuchać muzyki a drugie oglądać telewizje. Ja jestem w tej pierwszej grupie, to znaczy, że wolę słuchać muzyki. Nowe piosenki najczęściej odkrywam na tiktok

Przyzwyczaiłam się do wyszukiwania ciekawej muzyki na tej aplikacji tak samo jak dobrych kilka lat temu przyzwyczaiłam się do picia wody. To taki mój zdrowy nawyk. A jaki jest Wasz?


Obraz z Pixbay

Łatwo jest się przyzwyczaić do wszystkiego, co nowe jeśli tego chcemy najtrudniej gdy nie mamy innego wyjścia. Wiecie, jak to jest, życie pisze różne scenariusze. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych, dlatego pokonywanie trudności i tym samy przyzwyczajanie się do wszystkiego, co nowe i dotąd nam nieznane nie jest niemożliwe. Wszelkie przeszkody można pokonać dzięki wewnętrznej sile motywującej do działania. 


Obraz z Pixbay

W pracy jak i szkole często musimy zmagać się z różnymi problemami co bywa stresujące. Ja najczęściej denerwuje się wtedy gdy z czymś sobie nie radzę lub wtedy gdy się gdzieś śpieszę. Wiem, że wiele osób też często odczuwa niepokój gdy dzwoni do nich jakiś nieznany numer telefonu. Ja się tym nie stresuje, ale tylko wtedy gdy nie czekam na jakiś inny telefon lub gdy jestem w domu i mam możliwość szybko sprawdzić w internecie, kto dzwoni do mnie z jakiegoś dziwnego numeru telefonu. Czy Wy też sprawdzacie takie informacje w internecie?


Obraz z Pixbay

Wiem, że ankiety telefoniczne są znakomitym źródłem wiedzy na temat zadowolenia klientów i opinii o firmie dlatego nie jestem ich przeciwniczką. Muszę jednak przyznać, że sama jeśli biorę udział w jakiś ankietach to głównie online, bo zwyczajnie nie lubię rozmawiać przez telefon. Czy macie podobnie? Koniecznie napiszcie o tym w komentarzu! Dajcie też znać, jakie są Wasze dobre nawyki! Zdrowych i Wesołych Świąt!❤

*Wpis zawiera płatne treści sponsorowane.

7 komentarzy:

 1. Ankiet nie cierpię, nieznanych numerów też nie, a ulubionym nawykiem jest kawa o poranku, później też :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, że człowiek jest w stanie do wszystkiego się przyzwyczaić i zgadzam się z Tobą,
  że wszelkie przeszkody można pokonać dzięki wewnętrznej sile motywującej do działania.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fakt, człowiek potrafi się przyzwyczaić do wielu rzeczy ❤

  OdpowiedzUsuń
 4. ankiety telefoniczne to dramat. Wiem, że to też dramat i bardzo niewdzięczna praca dla ankietera. Pracowałam kiedyś na infolinii i wiem, że to nie jest najłatwiejsza praca. Rozmówcy często są nerwowi i rzucają mięsem. Dlatego ja zawsze bardzo uprzejmie odmawiam zamiast się na tych biedakach wyżywać :P ja się przyzwyczaiłam ostatnio do tego, że każdy poranny prysznic kończę zimnym strumieniem. Dobrze to wpływa na skórę, samopoczucie ale też odporność :) ot, zdrowy nawyk :)

  OdpowiedzUsuń
 5. We flagowcach samsunga ( chociaz podobno w tych nowych aktualizacjach też) jest taka opcja jak wyświetlanie źródła skąd dzwoni nieznajomy. U mnie usługi spamowe są zablokowane z góruy więc ograniczam telefony od nieznajomych :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.