Wyobraźnia

sobota, czerwca 12, 2021

Wyobraźnia jest jedyną bronią w walce z rzeczywistością. - Alicja w Krainie Czarów, Kot-Dziwak z Cheshire ❤


Wyobraźnia to kreatywne działanie. Twórcze myślenie wymaga zaangażowania myśli i woli. Kreatywność trzeba pielęgnować. Obraz z Pixabay

Jak rozbudzić kreatywność? Rób to co Cię interesuje, zacznij podziwiać świat i doceniać każdy dzień, obserwuj ludzi, codziennie wychodź z domu.  


*Zapamiętaj: Spacery świetnie wpływają na zdrowie i ogólne samopoczucie


Brak pomysłu, niemoc twórcza jest frustrująca. Jak pokonać kryzys twórczy? Zatrzymaj się na chwilę i wsłuchaj się w siebie. Daj sobie czas na przemyślenia.  Obraz z Pixabay


Czy entuzjazmem i pasją można zarazić innych? Tak! 


Warto posiadać hobbybo ono uszczęśliwia!


Kreatywność przydaje się w pracy, w szkole, domu - tak naprawdę wszędzie.


Czy uważacie się za osoby kreatywne? Jak rozwijacie swoją kreatywnośćCzy podczas rysowania? Majsterkowania? A może tworzenia biżuterii techniką Wire wrapping, którą można wykonać za pomocą/lub też bez użycia lutownicy DIOLUT. Koniecznie napiszcie o tym w komentarzu! Miłego popołudnia!

3 komentarze:

  1. Ja akurat na brak wyobraźni nie mogę narzekać :D Czasem az ponosi mnie moja wyobraźnia za bardzo :p

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja bardzo lubię pracę manualne i wydaje mi się ze jestem dość kreatywna. Mam niestety czasem taką niemoc twórczą np kiedy chce zrobić zdjęcia na bloga i nie mam koncepcji na aranżację. Wtedy czasem kombinuje na siłę aż w końcu coś mi się spodoba i się uda a czasem odpuszczam temat, oczyszczam głowę i wracam do tematu następnego dnia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo lubię kreatywne zabawy ❤

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.