Dostałam strzał w kolano! Zablokowano mi konto na Facebook właśnie, teraz gdy biorę udział w plebiscycie Gali Twórców Internetowych 2019!

Jeśli przeczytaliście tytuł wpisu, to już wiecie, jaki mam problem. Tak zablokowano mi konto na Facebook właśnie, teraz gdy trwa plebiscyt - Gala Twórców 2019 - Influencer Live Poznań & Onet. Dzięki wszystkim Wam obserwującym mnie na Facebook dotarłam już do pierwszej 40.


Teraz jestem na 37 miejscu, wiem, że nie wszyscy z Facebook mają instagrama i tam mnie śledzą dlatego tak naprawdę trudno mi się kontaktować z osobami stamtąd.


Nie mam możliwości udostępnić informacji o głosowaniu, które trwa tylko do 31 marca godziny 12. Dostałam strzał w kolano! Dziękuje każdemu, kto na mnie już zagłosował! Jesteście niesamowici! Jestem odcięta od Facebook i tym samym od Fanpagea bloga dlatego, jeśli możecie, to udostępnijcie informację o głosowaniu.


Tutaj macie link do strony, na jakiej możecie zagłosować: https://galatworcow.pl/t/nie-do-konca-kosmetycznie/ To tylko jedno kliknięcie! Wszystko jest darmowe! Dziękuje każdemu za oddany głos i udostępnienie!Z zapowiedzi mogę Wam zdradzić, że na blogu niebawem pojawi się post na temat Charytatywnego spotkania blogerów w Olkuszu, w jakim wzięłam udział! Udało nam się zebrać naprawdę sporą sumę pieniędzy na szczytny cel! (Kliknij TU i zobacz zdjęcie ze spotkania). Ale o szczegółach licytacji napisze innym razem! Pięknego dnia! Jeśli zagłosujecie, to piszcie śmiało o tym! Też chce Wam podziękować osobiście!

*Wpadajcie do mnie na instagrama @nieznanapoznana jaki @niedokoncakosmetycznie

13 komentarzy:

 1. O rany...i to w takiej chwili! Mam nadzieję że fb szybko odblokuje Ci konto! Trzymam kciuki!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co narozrabiałaś, że zablokowali? ;) Bo jak piszesz, że to strzał w kolano, to takie zazwyczaj człowiek sobie sam robi. ;) A może to raczej był strzał w plecy? Od jakiegoś zazdośnika z niższego miejsca? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [dopisek do porady z 3.02.2011]
   Strzał w stopę pochodzi od przypadkowego wystrzału pistoletu w kaburze we własną stopę, co było oznaką niezręczności i braku umiejętności posługiwania się bronią. Strzał w kolano pochodzi od bycia celowo zranionym przez kogoś innego w kolano, co było wyjątkowo bolesne i pozostawiało trwały uraz. Więc jeśli chodzi o niezamierzone zaszkodzenie samemu sobie, poprawną formą jest jedynie strzał w stopę. -----> https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/strzal-w-stope-czy-w-kolano;11818.html Także jednak nie pomyliłam naszczęście nic. :D A ja do błędów mam dar. :D Nie mam pojęcia ale już odblokowali więc bardzo się cieszę! <3

   Usuń
 3. W najgorszym możliwym momencie, oby szybko się udało odblokować.

  OdpowiedzUsuń
 4. oby szybko udało się ogarnąć tą usterkę! Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Oby sprawa się rozwiązała :/ kurcze szkoda, że akurat w takim momecie.... trzymam kciuki kochana<3

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.