Założyłam nowy kanał na YouTube?!

Czasem tak jest, że nie chcemy informować innych o zmianach, nowych pomysłach, projektach, bo nie jesteśmy pewni czy to, co robimy, spotka się z odbiorem takim, jakim byśmy chcieli. Często też jesteśmy w czymś kompletnie niedoświadczeni i zwyczajnie przez to trochę boimy się zaryzykować i zacząć tworzyć coś nowego i to potem jeszcze dodatkowo przedstawić większej publiczności i ja właśnie tak miałam. Niby należę do grona osób odważnych, ale bardzo długo zastanawiałam się, czy ponownie rozpocząć przygodę z nagrywaniem na YouTube, kiedyś już nagrywałam vlogi, ale zaprzestałam to robić, było to parę lat temu i szczerze dzisiaj bardzo żałuję, że to porzuciłam, bo myślę, że wiele mogłoby mnie to nauczyć. Jakoś w wakacje zrodził się w mojej głowie pomysł, by założyć nowe konto na platformie YouTube i kolejne profile na Instagram i Facebook i też to zrobiłam. Utworzyłam konta, zrobiłam grafiki i to pozostawiłam. Nie wiedziałam, czy to aby dobry pomysł i dalej jakoś bardzo nie pewnie się czuję w tym, co robie, bo się uczę wszystkiego. Niby kiedyś coś montowałam, niby mówiłam do kamery, ale to jest jednak wszystko nowe i trudne tak naprawdę do zrobienie w jednoosobowym składzie. Stworzyłam kilka nagrań, jak na razie śmiem twierdzić, że lepiej mi wychodzi nie mówienie, to znaczy w miarę dobrze mi idzie mówienie do kamery bez podglądu, gdy robie inaczej to bardzo kontroluje ruchy i patrze się jak zahipnotyzowana w podgląd, czyli w zasadzie mówię sama do siebie, jak to się mówi: „Czasem warto porozmawiać z kimś inteligentnym”, ale wiecie, mi zależy na tym, aby bez stresu mówić do Was. Gdy nagrywam bez niego znowu mam chyba jakiś problem z nadmierną ruchomością i przez brak możliwości sprawdzenia, czy wszystko jest dobrze, to wychodzę z kadru. Nieme filmiki zaś jako tako mi wychodzą, dlatego to do ich oglądnięcia chciałabym Was dziś serdecznie zaprosić.


Tu: dowiecie się, jak wygląda mój naturalny i tym samym pełny makijaż: https://www.youtube.com/watch?v=lgIQIc-0cyo

a tu zobaczycie, jak jeszcze niedawno wyglądała moja pielęgnacja twarzy: https://www.youtube.com/watch?v=DlI2ma7_09g

I dodatkowo możecie zobaczyć też, jak prezentuje się w czarnej sukience midi i jakie perfumy polecam na wieczór: https://www.youtube.com/watch?v=ecm2bQlhBMw

Uwierzcie mi, ja widzę swoje błędy i staram się je poprawiać. Tam, gdzie się wypowiadam to czasem lepiej, żeby obrazu nie było no ale jak już mówiłam, uczę się wszystkiego. :) Oczywiście, jeśli chcecie, to oglądnijcie inne nagrania, ale miejcie na uwadze to, że dopiero zdobywam umiejętności w nagrywaniu, zwyczajnie nie umiem jeszcze tego robić, tak jak bym tego chciała. :) Będzie mi bardzo miło, jeśli zasubskrybujecie mój kanał i pod dowolnie wybranym nagraniem zostawicie łapkę do góry! :) Dziękuje Wam za to, że ze mną tu jesteście! Mam nadzieję, że tam na YouTube też Wam się trochę spodoba. :)

Możecie też udostępniać. :)

Zapraszam was też do śledzenia moich poczynań na Instagramie: @nieznanapoznana i @niedokoncakosmetycznie

I to już chyba wszystko, co chciałam Wam dziś przekazać. :)

Dziękuje też z tego miejsca wszystkim tym którzy wspierają mnie w tym, dziękuje za każde miłe słowo!

Trzymajcie się ciepło! Pięknego dnia!

12 komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.