Preparat do skóry wokół oczu i ust marki Synchroline - wart zakupu?

Markę Synchroline poznałam dość dawno, z tego, co pamiętam to za sprawą kosmetyku do pielęgnacji skóry twarzy. Dłuższy czas nie sięgałam po żadne produkty tej firmy. Nie sprawdzałam też oferty, nowości. W lutym trafiły jednak do mnie dwa produkty tej marki w tym poniższy krem TERPROLINE eyes & lips.Mimo, że jest to preparat dwa w jednym, stosowałam go wyłącznie pod oczy. Zakładałam, że jego konsystencja będzie gęsta, a okazała się być bardzo lekka, półpłynna o lekko białym zabarwieniu. Nie lubię kosmetyków pod oczy w formie żelu ani serum, bo one w wielu przypadkach nie gwarantują dobrego nawilżania.


Ten produkt jest czymś pomiędzy serum a żelem po oczy. Pod makijażem sprawdza się świetnie, korektor się nie roluje, nie traci trwałości, ale jako stricte krem pod oczy na dzień czy też na noc niestety nie zdaje egzaminu. Skóra po jego użyciu jest miękka, gładka, wygląda dobrze, ale nie doskonale jak po użyciu treściwego kremu.


Dla wielu osób będzie plusem, że ten produkt wchłania się w mgnieniu oka, dla mnie byłby to atut, ale nie w tym przypadku, bo wolałabym, aby ten preparat był bardziej bogaty, po jakiego użyciu nie trzeba byłoby sięgać po krem pod oczy.


 Na pewno jest to ciekawy kosmetyk, myślę, że znajdzie wielu zwolenników, zwłaszcza u kobiet, które na co dzień wykonują makijaż. Ciesze się, że sprawdziłam działanie tego kremu, bo dzięki temu już wiem, jak się sprawdza i jakim osobą będę mogła go polecić.


 Koniecznie dajcie znać czy używałyście tego prepartu i jak wypadł w waszych testach. Napiszcie też jakie produkty pod oczy Wy lubicie i każdego dnia zarówno rano, jak i wieczorem.

9 komentarzy:

 1. Nie miałam do czynienia z tym produktem. Pod makijaż lubię szybko wchłaniające się produkty. Na noc bardziej konkretne, mocno nawilżające :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam produktów tej firmy, dam szansę temu kremowi ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem w trakcie poszukiwań dobrego kremu pod oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam kilka próbek tego preparatu, ale nie zauważyłam efektów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam, ale chyba też bym wolała bardziej bogaty produkt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba nie ma kosmetyku idealnego dla każdego...dlatego warto poznać dobre i słabe strony preparatu, którego zakup rozważamy

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda, że nie zastępuje kremu pod oczy, bo mi się nie chce używać dwóch różnych rzeczy na raz pod okiem, chyba że mówimy o makijażu ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przydałby mi się dobry produkt pod oczy:)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.