Czasami jeden uśmiech wyraża więcej niż tysiąc słów

Uśmiech to on zaraża, to on potrafi w magiczny sposób poprawić humor. Jest niepowtarzalny, cudowny uważam, że trzeba się nim dzielić przy każdej okazji, bo dzięki niemu świat i my stajemy się piękniejsi. 


Warto o niego dbać, bo ładny uśmiech jest atrybutem człowieka sukcesu. Ja o swoje zęby dbam, jak najlepiej potrafię. Systematycznie je szczotkuje, sięgam po płyn o higieny jamy ustnej i regularnie odwiedzam stomatologa.Jak powszechnie wiadomo szczotkowanie zębów, tradycyjną szczoteczką nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo czasem może wyrządzić więcej szkód niż pożytku, dlatego już od kilku dobrych lat wiele stomatologów poleca stosowanie szczoteczek elektrycznych, a już najlepiej sonicznych.Ja sama do niedawna używałam wyłącznie szczoteczki tradycyjnej. Wymiana zwykłej szczoteczki na elektryczną sprawiła, że oczyszczanie zębów i dziąseł stało się dla mnie z dnia na dzień zdecydowanie bardziej komfortowe.


Ponad miesiąc temu trafiła w moje ręce 5-cio funkcyjna soniczna szczoteczka do zębów – WW-Sonic i muszę przyznać, że również pozytywnie mnie zaskoczyła. Zęby po jej użyciu zawsze były optymalnie oczyszczone.Z uwagi na to, że moja soniczna szczoteczka posiada więcej funkcji, gwarantuje naprawdę bardzo łagodne oczyszczanie, oceniam ja nieco lepiej niż elektryczną i tą właśnie polecam wam nabyć. Koniecznie napiszcie jakiej szczoteczki Wy używacie!

*Jeśli jesteście zainteresowani zakupem tej sonicznej szczoteczki, to koniecznie zajrzyjcie na stronę sklepu medycznego admed24.pl bo tam kosztuje 175 złotych.

*Z innej strony:

Myślicie, że bylibyście w stanie rozpoznać swojego ulubionego youtubera po oczach? 

Chcecie to sprawdzić? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na apynews.pl

7 komentarzy:

 1. Soniczna robi świetną robotę, rozważam jej kupno:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem właśnie na kupnie takiej szczoteczki ale jeszcze nie wiem z jakiej firmy póki co czytam recenzje i myślę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również używam szczoteczki elektrycznej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka szczoteczka jest na pewno świetnym rozwiązaniem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. My ostatnio używamy tylko elektrycznej. Od świąt już cała rodzina :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.