To takie polskie #590powodow #shopping

Wyższa pensja brzmi to świetnie prawda? Marzycie o niej? Kto by jej nie chciał. Wydaje się Wam, że to nierealne? To takie polskie. Spróbujcie jednak pomyśleć inaczej, pozwólcie sobie w to uwierzyć. Było to łatwe? Tak? To teraz pomyślcie, że można to w dokładnie ten sam szybki sposób wprowadzić w życie. Nie możliwe? A jednak może być prawdziwe. Wystarczy, że zaufacie, i będziecie każdego dnia realizować jeden plan. 

Chwila, o czym ja mówię? Moi drodzy nie namawiam Was do wypowiadania, żadnych zaklęć, bo to nic nie da, lecz zmiany, nie drastycznej, niezmieniającej Was w jakiś sposób, lecz zwykłej dotyczącej zakupów czy to spożywczych, czy też innych. Nie, nie w tym miejscu nie rezygnujcie z dalszej lektury. Bo tutaj nie pojawi się reklama jakiejś marki, tylko zachęta do wybierania produktów polskich, bo właśnie to ma sprawić, że nasza pensja wkrótce będzie mogła ulec zmianie.


Chcecie wiedzieć więcej o korzyściach płynących z udziału w akcji „590powodow”? Tak? To zajrzyjcie tu: http://590powodow.pl/zalety.html

No dobrze, ale jak rozpoznać produkty polskie? Jest to prostsze niż znalezienie ceny danego produktu na półce sklepowej, bo można to sprawdzić natychmiast po zerknięciu na kod kreskowy.
*590 - ten prefiks oznacza, iż dany produkt został wyprodukowany w Polsce.

Jak wygląda logo akcji „590powodow”? Ciekawi? Jeśli tak to wejdźcie tutaj: http://590powodow.pl/sposoby.html 

Patriotyzm ekonomiczny może mieć naprawdę dobry wpływ na życie codzienne. Jeśli chcecie się w niedalekiej przyszłości przekonać, o jego zaletach to koniecznie przyłączcie się do akcji „590powodow” w dowolny sposób, jako konsumenci lub przedsiębiorcy.

Mapa marek?! Co to takiego? Odpowiedź znajdziecie tutaj: http://590powodow.pl/mapamarek.html

Koniecznie napiszcie, czy wybieracie produkty "Made in Poland" podczas zakupów.

8 komentarzy:

 1. Przyznam, że naprawdę bardzo mi się podobają takie akcje.
  Przynajmniej można uświadomić ludzi, że warto kupować nasze, polskie produkty.
  Dlatego zawsze chętnie kupuję polskie. Zwracam na to uwagę.
  Pozdrowionka serdeczne :)


  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam wątpliwości :). Ukochany prowadzi sklep, często ma kontakt z producentami itp. i wiem z własnego doświadczenia, że niekoniecznie tak to działa. Początek kodu kreskowego "590" nie gwarantuje, że produkt został wyprodukowany w Polsce :). To temat rzeka i często w różne sposoby "obchodzony" przez producentów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Staram się kupować produkty polskie szczególnie żywieniowe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię Poleskie produkty i uważam, że powinno być dużo więcej akcji promujących. Nie znaczy to, że nie wybieram zagranicznych ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja coraz częściej wybieram Polskie produkty, zwłaszcza tych niszowych marek :D Kosmetyki Polskie są coraz lepsze !

  OdpowiedzUsuń
 6. Staram się kupować produkty z Polski :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zawsze każdemu tłumacze że kod kreskowy który zaczyna się od 590 jest nasz :) zresztą jest strona internetowa która ma wykaz wszystkich kodów. Raz babka chciała mi wcisnąć koreański produkt.. a była to chińszczyzna a sprawdziłam właśnie po kodzie.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.