Majowe Spotkanie Blogerek - Nowy Sącz

Dnia 28 maja 2016 roku o 9:30 zawitałam do Kawiarni etc – powodem tego jak już pewnie zdążaliście się domyśleć było spotkanie, ale nie zwykłe, bo blogerek jakie wraz z Karoliną postanowiłyśmy zorganizować mniej więcej dwa miesiące temu. W spotkaniu wzięło udział 9 osób, a nie 10 - niestety jedna z uczestniczek z powodów osobistych nie mogła jednak się pojawić tak pięknego dnia w Nowym Sączu. Podczas spotkania nie została przeprowadzona żadna prezentacja dzięki jakiej mogłybyśmy poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kosmetologi, natomiast odbyło się losowanie nagród oraz rozdanie upominków jaki ufundowali dla nas sponsorzy – firmy posiadające w swojej ofercie niesamowite produkty z certyfikatami ecocert i nie tylko. 


Z racji tego, że czas każdy miał zarezerwowany na ten dzień wszystkie uczestniczki miały okazje się poznać i porozmawiać na różne tematy. O 15:30 już po wyjściu z Restauracji Bohema czyli miejsca do jakiego udałyśmy się na obiad niestety nasze spotkanie dobiegło końca. Muszę przyznać, że spędzenie kilku godzin w towarzystwie osób, które łączy wielka pasja do blogowania jest czym niesamowitym dlatego jeśli macie tylko taką możliwość zapiszcie się na tego typu spotkanie!

A teraz zdjęcia!


Upominki od sponsorów:

Organizatorki: Karolina Wójcik i Dorotka Gargas (czyli ja).


*Zdjęcia ze spotkania wykonane przez: Karolina Wójcik oraz Agnieszka Merklinger
*Obróbka zdjęć: Ja
*Zdjęcia upominków: Beata Lis Nobilec

Dziękuje w swoim oraz Karoliny imieniu za wsparcie sponsorom spotkania, pomoc przy organizacji Natalii Babik, Dominice Mączko oraz Kamili Jeleń-Kumor.

16 komentarzy:

 1. Ślicznie wyglądałaś!

  Widzę konwalie... Moje ulubione ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. było super,dzięki Dorotko zam organizację i zaproszenie :*
  polecam się na przyszłość :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super spotkanie, i miejscówka jest też klimatyczna. Widzę sporo nowości kosmetycznych. Testowanie to sama przyjemność, oraz nowe znajomości mają szansę może nawet na przyjaźń...

  OdpowiedzUsuń
 4. Było super ! Oby wiecej takich spotkań ❤️

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna sprawa z tymi spotkaniami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czemu spotkania blogerek zawsze są tak daleko ode mnie :(.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie było się ponownie zobaczyć :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.